Sūdzību dēlis: Visas blakus ielas ir asfaltētas, kāpēc mēs esam atstāti kā melnais caurums, neizbraucami, neizejami?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

17 komentāri
Visas blakus ielas ir asfaltētas, kāpēc mēs esam atstāti kā melnais caurums, neizbraucami, neizejami?

“Labdien! Vēlos izteikt savu neizpratni par ceļu segumu mūsu ielā un blakus ielās. Dzīvojam ar ģimeni Bieriņos, Aizupes ielā 17, jau dažus gadus, klusā, mierīgā rajonā, 10 minūšu attālumā no Rīgas centra.

Godīgi maksājam gan Īpašuma nodokli, gan ceļa nodokli. Neizpratni rada Rīgas domes attieksme, ka ceļa segums ir apmierinošā stāvoklī.

Katru gadu pavasarī tiek nogreiderēta mūsu iela, izlīdzinātas bedres, kuras pēc mēneša ir tādas pašas kā bija. 2015. gadā visu apkārtējo ielu māju (Aizupes ielas, Apguldes ielas, Codes ielas, Engures ielas) iedzīvotāji iesniedz rakstveida iesniegumu Rīgas domes Satiksmes departamentam par ceļa seguma uzlabošanu.

Uz kuru tika saņemta atbilde, ka šādi darbi netiek tuvākajā laikā plānoti (atbilde pielikumā).

Man kā daudzbērnu ģimenes mammai rodas šādi jautājumi:

  • kā mammai gaidībās un ar otru bērniņu (1,6 mēneši) pārvietoties pa šādu ielu? Bildes pielikumā.
  • cik izmaksā ielu greiderēšana? Vai nav loģiskāk vienreiz uzlikt asfalta segumu, nekā tērēt naudu bezjēdzīgiem uzlabojumiem?
  • visas blakus ielas ir asfaltētas, kāpēc mēs esam atstāti kā melnais caurums, neizbraucami, neizejami?

Cerot uz atsaucību!”

Iesūtīja: Ilze

Foto