Sūdzību dēlis: Visa Merķeļa iela smird pēc urīna un fekālijām!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Kas notiek Rīgā ar tīrību? Visa Merķeļa iela smird pēc urīna! Tik ļoti, ka elpot nevar, ejot pa ielu!”

Visa Merķeļa iela smird pēc urīna un fekālijām!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Miskaste pilnīgi visā ielas garumā. Smaka drausmīga. Vai tiešām neviens cilvēks nesūdzas?

Aizejot uz pieturu, skats bija briesmīgs. Visa pietura ar cilvēku fekālijām – pusmetra augstumā! Vai tiešām tas ir normāli? Kas par šo visu ir atbildīgs?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Evita.

26 komentāri

26 komentāri

 • Pirktspēja

  Pirktspēja

  "Kareful" angliski uzmanība, čigāniski pimpis ar sūdiem.
 • Bjusais 2 grupas invalīds

  Bjusais 2 grupas invalīds

  Kam dalas gar smaku galvenais ka sezot neka nedarot ari maksa ,ko dzivojas lielpilseta kur papilnam bomzu narkomanu zaglu shemotaju parvacas uz laukiem pie zemes nevis migrantu perekli
 • Renars Vanags
 • Girts Liepins
 • Juris Matejs

  Juris Matejs

  Galvenais ka to visu ir piedirsuši tādi paši fb mutes virinātāji, kas neko nav izdarījuši lai tas nenotiktu. Vainīga valdība, vainīga Rīga utt, tikai neviens komentētājs dīvāna eksperts.
  • Vilnis Gavars

   Vilnis Gavars

   Juris Matejs un tomēr.... Sabiedriskās toletes ir pārsvarā tikai rigas sirdī... Un ar kādas četras..... Nebutu brīnums... 🤢🤢🤢
  • Juris Matejs

   Juris Matejs

   Vilnis Gavars ne jau tualetēs ir problēma bet sabiedrības galvās! Piekrītu ka nav daudz, bet gandrīz jebkurā benzīntankā, kafejnīca un valsts iestāde ir tualetes. Runa bija vairāk par to ka ja pat kādu redz mīžam pie stūra pa pakausi uzšaus labi ja simtais, bet 99 čikstes fb.
  • Vilnis Gavars
 • Gunita Zune
 • ?

  ?

  Visi, kuri ir sašutuši par šīs ziņas virsrakstu un vēl jo vairāk tie, kuri piebalso un uzsver, ka Rīgā viss ir drausmīgi netīrs, zvaniet, lūdzu, uz šiem tālruņiem 67222922; 27722292. Gadījumos, kad jūtaties cietis no netīrās pilsētas, tad zvaniet - 116006
 • Dzintars Valdmanis

  Dzintars Valdmanis

  Varētu padomāt kad centrs nesmird pēc urīna 😂😂😂
 • Laucinieks
 • Andris Millers

  Andris Millers

  Tā ir atbilde no valdības tautai ko patiesībā viņi visi domā par tautu!!!
  • Gunta Brikmane

   Gunta Brikmane

   Andris Millers Kāds sakars valdībai ar saskaņas nolaisto Rīgu? Par Rīgu atbild dome.
  • Aivis Brúniņś

   Aivis Brúniņś

   Nê man patìk....káds sakars valdìbai???vistieśâkais...domâ ka Rìgas domé sêż cilvéki no malas???tad dikti śaubies tur tikai tiks no valdìbas satuvinátie...un bez saeimas atbalsta Rígas domé pat bez atļaujas neviens nenopirdísies...
   Tápéc beigsim te glupíbas gvelzt...no mákońiem ..
  • Andris Millers

   Andris Millers

   Gunta Brikmane 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️😂😂😂
  • Gunta Brikmane

   Gunta Brikmane

   Andris Millers Nu tad prasi atbildību no ZZS, kura vienīgā 30 gadus bija valdībā. Rezultāts redzams.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!