Sūdzību dēlis: Visa informācija par Covid-19 ir krievu valodā!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

8 komentāri
Visa informācija par Covid-19 ir krievu valodā!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Mani sauc Kaspars un dzīvoju Rīgā, Vecmīlgrāvī. Rakstu jums saistībā ar Covid-19 vīrusu. Ir, protams, prieks redzēt, ka valdība mūs izglīto, stāstot, kas un kā ir jādara, lai būtu mazāks risks saslimt ar vīrusu, kā arī redzams, ka Rīgas dome un “Rīgas namu pārvaldnieks” aktīvi piedalās šo ļoti svarīgo ziņu izplatīšanā.”

“Taču manu uzmanību pievērsa kāpņu telpā uz sienām un durvīm salīmētie plakāti – tie visi ir krievu valodā. Savā kāpņu telpā meklējot, es neatradu nevienu plakātu vai ziņu latviešu valodā, bet varbūt kāds, kam netīk lasīt latviešu mēlē, ir noplēsis visu informāciju, taču gružkastē arī nevienu plakātu latviešu valodā neatradu.

Es saprotu, ka šeit dzīvo liels skaits krievvalodīgo, es pats arī mazliet protu lasīt kirilicā, bet tas nenozīmē, ka man tas būtu jādara. Mana māsa, kurai pašlaik ir 11 gadu, neprot ne runāt, ne lasīt krieviski, toties visa informācija atrodama krievu valodā. Tāda vecuma bērni nelasa ziņas un daudz neinteresējas par pasaulē notiekošo – uz skolu arī nav jāiet, bet laiku pa laikam sanāk aiziet uz veikalu vai uz blakus māju pie radiniekiem, tādā veidā redzot šos ‘informatīvos plakātus’, bet kāda jēga no tā, ja cilvēks nevienu vārdu nesaprot krieviski?

Es esmu latvietis, Latvijas pilsonis, arī dzīvoju Latvijā, tad kāpēc man jāuzņem informācija gandrīz piespiedu kārtā krievu valodā?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Kaspars.