Sūdzību dēlis: Virs veikala ieejas durvīm ir izšķīdis logs!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Es uztraucos par cilvēku drošību! Virs veikala ieejas durvīm ir izšķīdis logs! Jau kādu labu laiku.”

Virs veikala ieejas durvīm ir izšķīdis logs!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Ir ziņots veikala darbiniekiem, bet nulle emocijas! Es to veikalu vairs neapmeklēju. Vaiņodes “Lats” veikals!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Agnese.

1 komentārs

1 komentārs

  • Loreta Jonkus

    Loreta Jonkus

    Agnese, laikam, ir ļoti nelaimīgs cilvēks, ka atspulgu no pretējās mājas uzskata par izsistu stiklu. Esmu pārsteigta, ka informatīvie kanāli nepārbauda ziņu patiesumu un publicē šādu info. Es gluži pretēji, vienmēr braucot cauri Vaiņodei noteikti iebraucu Latiņā, jo tur ir daudz interesantu lietu un laipnas pārdevējas.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!