Sūdzību dēlis: “Viņa man piedāvā kaķus, bet prasa manus datus – kā tā var?”

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

14 komentāri
“Viņa man piedāvā kaķus, bet prasa manus datus – kā tā var?”

“Labdien, “Bez Tabu”! Vēlos padalīties ar loti interesantu situāciju, ko esmu piedzīvojusi,” raksta Jūlija.

“2018. gada 15. jūnijā “Facebook” lapā tika publicēts sludinājums, ka divi kaķēniņi – puika (rudais) un meitenīte meklē mājas. Tā kā mums tas bija aktuāli, es pazvanīju pa telefona numuru, kas bija norādīts sludinājumā un izstāstīju, ka mēs labprāt paņemtu savās mājās rudu kaķi. Uz ko sieviete man atbildēja, ka viņa gatava atvest mums kaķi uz mājām, bet viņai esot vajadzīgi mani dati, lai pārbaudītu, vai es neesmu kaut kādās datubāzēs vai sarakstos, kā arī viņa norādīja, ka vēlas atbraukt pie mums uz mājām, lai novērtētu dzīvošanas apstākļus, novērtētu manus bērnus un mani. Kā arī viens no galvenajiem nosacījumiem bija, ka man ar viņu ir jānoslēdz līgums, ka es apņemos pret kaķi izturēties labi, nepārdot un neizmest viņu ārā, kā arī man būtu pienākums informēt viņu par to, vai kaķis ir vesels vai ne. Kā arī pirms viņa atvestu kaķi, man būtu jānopērk viss, kas ir nepieciešams (barība, smiltis u.c). Patiesībā biju mazliet šokēta, vai tiešam cilvēkam, kas gatavs pārdot tev dzīvnieku, ir tiesības prasīt un izmantot tavus datus, prasīt obligātā kārtā slēgt līgumus un, galvenais, vērtēt Tevi, tavus bērnus un tavus dzīves apstākļus. Vēlos piebilst, ka tie bija uz ielas atrasti kaķēni!”