Sūdzību dēlis: “Vietu vairs nav!” Mikroautobusa šoferis atsaka vietu invalīdam, bet meitenes ielaiž

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

4 komentāri
“Vietu vairs nav!” Mikroautobusa šoferis atsaka vietu invalīdam, bet meitenes ielaiž
Leta

“Sveiki! Šodien ar draugu braucām uz Jūrmalu ar mikroautobusu 7023 Rīga- Sloka. Pēc neliela brīža, visiem rindā stāvošajiem cilvēkiem iekāpjot un apsēžamies, vietu vairs nebija. Arī cilvēku pieturā nebija. Mikroautobusa šoferis vēl it kā gaidīja laiku, kad jāizbrauc. Pa to laiku uz autobusu atskrēja viens puisis un šoferim uzrādīja invalīda apliecību, bet šoferis tam norādīja, ka sēdvietu nav un nevar vairāk uzņemt pasažierus. Puisis atbildēja: “Tas nekas, es varu pastāvēt!” Bet šoferis:”TEICU KA VIETU NAV!” raksta Bez Tabu skatītāja Lāsma.

“Puisis ar apliecību izskāpis, bet jau pēc minūtes uz mikrobusu atskrēja vēl trīs meitenes, kuras samaksāja par bileti un šoferis pat neieminējās par to, ka vietu nav un meitenes varēja braukt! Cik tas ir godīgi? Vai šoferis to darīja naudas dēļ?” vaicā Lāsma.