Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Vēlos izteikt lielu neapmierinātību par to, ka Kauguros līdz šim bija tikai viens “Swedbank” bankas iemaksas bankomāts, kurš, lai arī bieži lūza, tomēr savu funkciju pildīja, taču kopš 2020. gada šis vienīgais bankomāts tika demontēts sakarā ar veikala “Maxima” rekonstrukciju.”

Vienīgais iemaksas bankomāts Kauguros ir slēgts!
ILZE ZVĒRA, F64

“Šobrīd Kauguru pilsētā, kurā ir vairāk nekā 25 tūkstoši iedzīvotāju, vairs nav neviena “Swedbank” iemaksas bankomāta. Tas tiešām rada neērtības gan iedzīvotājiem, gan uzņēmējiem, kuri veic saimniecisko darbību un katru dienu izmantoja iemaksas bankomātu. Vai tiešām pilsēta ar tik lielu iedzīvotāju skaitu nav pelnījusi šo iemaksas bankomātu?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Marita.

10 komentāri

10 komentāri

 • Jūrmalniece

  Jūrmalniece

  Komentētāji isāka piesieties tekstam, bet nesaskatīja problēmas būtību - lielā mikrorajonā noņēma vienīgo bankomātu. Un tas skar daudzus iedzīvotājus, t.sk. pensionārus un uzņēmējus, joi bankas filiāles šajā rajonā nav.
 • Bjusais 2 grupas invalīds

  Bjusais 2 grupas invalīds

  Pelna, kapitalisms daudz daudz naudas mazak fiziski garigi stradat telit ka esi pavelnieks visus uzlikt uz cipa kontrolet atri pieslekt 5G internetu vienigais ko jus nevarat but muzigi jauniem veseliem un but nemirstigi.
 • Ģirts Ligers

  Ģirts Ligers

  Nav tādas Kauguru pilsētas! Kauguri ir viena no aptuveni divdesmit Jūrmalas apkaimēm!
 • Edgars Ozols
 • Lala
  • Juris

   Juris

   Kad biji Rimi? Rimi ir tikai iemaksas Parexomāts, Swedomāts, SEB -tikai izmaksas!
 • kankars

  kankars

  Kauguru pilsētā, latviski sauktā par Jūrmalu, ir atrodams ne viens vien bankomats un vel dažasa maximas
  • Ralfs

   Ralfs

   Swedbank iemaksas bankomāts bija tikai maxima, kura tika slēgta uz rekonstrukciju.
 • Paksis

  Paksis

  Kas tā par saimniecisko darbību ko kaugurieši veic dienu un nakti?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!