Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

16 komentāri

“Labdien! Aizvakar es redzēju, kā Boeing 737 “airBaltic” lidmašīna no Maskavas ar reisu BT423 ap pl. 23.00 (stāvvietā bijām pl. 23.07) apstājās. Vairāk nekā 20 cilvēku salonā pieceļas kājās un atver plauktus, kur bija viņas rokas bagāža, vēl daži cilvēki devās līdz durvīm.

Tajā pašā laikā “piesprādzēt drošības jostas” zīme turpina degt un lidmašīna turpināja virzīties ar lielu ātrumu, veicot pagriezienus gan pa kreisi, gan pa labi. Cilvēki stāvēja un kāds runāja ar stjuarti.

Bet neviens no apkalpes neteica, ka pasažierim jāsēž. Esmu pārliecināta, ja lidmašīna strauji nobremzēs, tad kāds varētu būt traumēts.

Vai ir kādi jaunie ES standarti drošības jomā, kuri ļauj pasažieriem stāvēt vai staigāt, kamēr lidmašīna brauc? Vai tā ir bezprecedenta apkalpes neuzmanība pret pasažieriem?”

Iesūtīja: Anda

Video

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Lidmodelis
  +7 +6 -1

  Lidmodelis

  Pasažieris drīkst atsprādzēt drošības jostu un pamest savu sēdvietu tikai tad, kad ir izdzisusi brīdinājuma zīme par piesprādzēšanos, un lidmašīna ir pilnībā apstājusies. Doties uz izeju tikai pēc apkalpes uzaicinājuma. Pašu atbildība un risks, ja veicam pašdarbību. Anda, ja vēlējies paspīdēt ar fantastisku sižetu, tad Tev tas neizdevās, vēl jo vairāk, filmēšana lidostas teritorijā ir jāsaskaņo 5 dienas iepriekš :)
 • ...
  +6 +5 -1

  ...

  Reiss no Maskavas, lielākā daļa pasažieru krievvalodīgie, kuriem drošība ir pēdējā vietā.
 • Juris
  +6 +5 -1

  Juris

  Nu labi, ka Andai pie loga sēžot, netika apdraudēta dzīvība ar kādu krītošu duty free pudeli no plaukta. :D :D :D Sviests! Ja cilvēks ir aprobežots un nesaprot, ka nevar celties kājās, tad paša atpildība, jo ne velti deg zīme, ka jābūt piesprādzētam!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl