Sūdzību dēlis: Vēlos ziņot par mājlopu turēšanu ierobežotā būrītī!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Vēlos ziņot par mājlopu turēšanu ierobežotā būrītī (tītars, vistas, gailis un truši).”

Vēlos ziņot par mājlopu turēšanu ierobežotā būrītī!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“No TC “Domina” darbiniekiem noskaidroju, ka mājlopi tur atrodas no aprīļa. Uzskatu, ka nav normāli turēt lielveikalā apskatei dzīvniekus pie skaļas mūzikas,” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Elīna.

14 komentāri

14 komentāri

 • Kokil
 • Ilze Sila

  Ilze Sila

  Man ir aizdomas,ka Bez Tabu ir kāds štata darbinieks,kura uzdevums ir izdomāt pēc iespējas smieklīgākas un stulbākas sūdzības,lai cilvēkiem te būtu ko ''cepties''.Neticas,ka kāds varētu būt tāds idiots,lai par ko tādu sūdzētos.Labāk ,lai paskatās kādos būros tiek turētas vistas vistu fermās
  • Kristīne Dreimane

   Kristīne Dreimane

   Ilze Sila Nu neliek šos visus mēslus paši Bez tabu. To liek parasti cilvēki, un automātiski viss publicējas. Un uz pasaules idiotu netrūkst.
 • Turkijs

  Turkijs

  Man tos zvēriņus tik ļoti žēl sametās - viņi var paglābties zupas katlā, tur gaisa pietiks.
 • Andris Berģis
 • Inga Plaude

  Inga Plaude

  Šajā veikalā notiek daudz nelikumību un māna arī pircējus. Pet city pat ir tik gļēvs, ka dzēš sev neglaimojošus komentārus😡
 • Inga Plaude

  Inga Plaude

  Tanī veikalā ir daudz nelikumību un pārkāpumu, kā arī māna pircējus, bet pet city pat ir tik gļēvs, ka dzēš sev neglaimojošus komentārus
 • Cita Vita
 • Edgars Roze

  Edgars Roze

  Labāk būtu sūdzējušies ,ka Latvijas tautu tur būrī valdība nevis šito .uņu
 • Raivis Afanasjevs

  Raivis Afanasjevs

  Drīzāk jau sūdzmanim smadzenītēs ir izdilis būrītis!😆
  • Juris Prieditis

   Juris Prieditis

   Raivis Afanasjevs smadzeņu vietā urīns galvā sakāpis
 • Ināra Tralla

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!