Sūdzību dēlis: Vēlos pastāstīt, cik “Omniva” cūcīgi izturas pret klientiem!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

22 komentāri

“Vēlos pastāstīt, cik “Omniva” cūcīgi izturas pret saviem klientiem! Nesen internetveikalā pasūtīju roku krēmu. Arī iepriekš biju veikusi pasūtījumus no šā internetveikala ar “Omniva” starpniecību – vienmēr viss bijis kārtībā. Iepriekšējās reizes veicu diezgan apjomīgus pasūtījumus, tādēļ viss tika ievietots cietā, izturīgā, labi aizlīmētā kastītē, bet šoreiz, kad pasūtīju tikai vienu roku krēmu, pasūtījums bija ievietots papīra iepakojumā,” stāsta Bez Tabu skatītāja Gunta.

Nepatīkamu pārsteigumu piedzīvojusi, kad devusies saņemt savu pasūtījumu: “Atverot pakomāta durtiņas, ieraudzīju, ka iepakojumā izgriezts caurums tieši krēma paciņas platumā! Viņi izņēma preci, bet pakomātā atstāja preces iepakojumu, kur iekšā atradās internetveikala dāvinātie testeri un pirkuma čeks. Sazinoties ar “Omnivu” ir īpaši bēdīgi, jo, pirmkārt, viņus gandrīz nevar sazvanīt, otrkārt, rakstot sūdzību uz viņu e-pastu, viņi noliedza, ka esot vainīgi.”