Sūdzību dēlis: Vēlos, lai atbildīgās iestādes pārbauda “Aptaujucentrs.lv” – nespēju sagaidīt savu dāvanu karti!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

2 komentāri
Vēlos, lai atbildīgās iestādes pārbauda “Aptaujucentrs.lv” – nespēju sagaidīt savu dāvanu karti!

“Labdien! Vēlos, lai atbildīgās iestādes pārbauda “Aptaujucentrs.lv” darbību. Vairāki cilvēki nav sagaidījuši savas dāvanu kartes un arī es. Kopš 2014. gada esmu lietojis ”Aptaujucentrs.lv” pakalpojumus, kuros vajag pildīt anketas un par to saņemt naudu.

Galu galā, šogad esmu sakrājis 10,00 eiro summu (minimālā izvades summa), lai pasūtītu ”Rimi” dāvanu karti 10 eiro vērtībā. Dāvanu karti esmu pasūtījis vasaras sākumā, bet no dāvanu kartes ne ziņas, ne miņas.

Mājaslapā telefona numurs nav norādīts, adrese norādīta Ņujorkā, un uz diviem norādītajiem e-pastiem neviens neatbild. Un viņiem vēl nav kauna turpināt tālāk sūtīt tās aptaujas uz e-pastiem.

Esmu atradis internetā daudz sūdzību par šo pakalpojumu sniedzēju! Vai tiešām atbildīgās iestādes nevar šo iestādi pārbaudīt?

Un kur jāsūdzas, kad notiek šādi gadījumi? Vēlos, lai par šo pastāsta Bez Tabu pārraide.”

Iesūtīja: Jans

Foto