Sūdzību dēlis: Vēlos ierosināt aizliegt degvielas uzpildes stacijās tirgot dzērienus un sviestmaizes!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Vēlos ierosināt ārkārtas situācijas laikā aizliegt degvielas uzpildes stacijās tirgot dzērienus un sviestmaizes!”

Vēlos ierosināt aizliegt degvielas uzpildes stacijās tirgot dzērienus un sviestmaizes!
PIXABAY

“17.02.2021 gandrīz 10 minūtes stāvēju ārā aukstumā, lai varētu samaksāt par degvielu! Biju ceļā un nolēmu pa ceļam uzpildīt degvielu. Vienlaikus veikalā drīkst atrasties tikai viens cilvēks, stāvēju vējā un salā, kamēr cilvēks pirms manis izvēlas maizītes, suliņas, uztaisa kafiju un vēl uz tualeti aiziet.

Protams, es tā pārsalu, ka tagad esmu slima! Varbūt mazajās uzpildes stacijās, kur vienlaicīgi drīkst apkalpot tikai vienu cilvēku, nevajadzētu ļaut sildīt maizītes, bet gan ļaut cilvēkiem norēķināties par degvielu? Vai degvielas uzpildes stacija ir lielceļa kiosks? Man šī pilnā bāka tagad izmaksās kārtējo Covid-19 testu, jo, redz, simptomi!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Ilva.

325 komentāri

325 komentāri

 • Igors Radjukovs

  Igors Radjukovs

  Tak brauc uz nesti vai circle k un maksā ārā,ko var čīkstēt šitie neapmierinātie ļautiņi!Latvija tā ir viena liela negativisma un čīkstuļu,ņauduļu,rauduļu zeme,parsali,ģerbies siltāk,ko tu pie -30 dari,gultā kažokā guli,saģerbies pienācīgi un nečīksti!
 • Renars Remers Juniors

  Renars Remers Juniors

  Vēlos ierosinat tam kas ierosina stulbumu iet nodarboties ar ko jēdzīgu
 • Kristīne

  Kristīne

  Par degvielu var maksāt pie sūkņa. Nav obligāti jāmaksā pie kases. Un ko darīt tālbraucējiem ja gribas ēst, jāmirst badā, ja nepārdotu ēdienu un dzērienu.
 • Anna Un Elvijs

  Anna Un Elvijs

  Nevis azliegt, bet èdiena pasūtīšanai un citu preču apmaksai nodrošināt atsevišķu kasi, bet degvielai citu. Ir risinājumi vienmēr
 • Lauris Veltheims
 • Reinis Čupāns

  Reinis Čupāns

  Nu nez. Personīgi, man ir ērtāk pāris pēcdarba aliņus nopirkt kaplī, nevis stāvēt 3 rindās pie un iekš maximas. Neba tur kāds kvantumos to šmigu pērk.
 • Arvids Gailis

  Arvids Gailis

  Cilvēki - sūdzās par desiņpircējiem.
  DUS - ierīko kasi pie katra no sūkņiem, lai uz vietas samaksātu.
  Cilvēki - a ko cilvēki, viņiem pohuj tāpat viss slikti.
  😂😂😂👍
 • Gatis Bumburs

  Gatis Bumburs

  Izklausās, ka vidusmēra latvietis degvielu pilda 2x dienā.
  • Edgars Ronis

   Edgars Ronis

   Gatis Bumburs Taupības režīms:no rita 3litri,un ja cena krit ,tad pecpusdienā vēl trīslitru burku,nebaltai dienai!
 • Solvita Ieva Helēna

  Solvita Ieva Helēna

  Cilvēki vienmēr atradīs kur piesieties!Personīgi man netraucē,lai pērk un gaida tās maizītes.
 • Sandis Zeiza

  Sandis Zeiza

  A kur ir problēma norēķināties turpat pie tanka, nemaz neejot iekšā?! Lielais vairums tāpat maksā ar karti un VIDam jau sen nav vajadzības no zīmoga.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!