Sūdzību dēlis: Vēlos ierosināt aizliegt degvielas uzpildes stacijās tirgot dzērienus un sviestmaizes!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

325 komentāri
Vēlos ierosināt aizliegt degvielas uzpildes stacijās tirgot dzērienus un sviestmaizes!
PIXABAY

“Vēlos ierosināt ārkārtas situācijas laikā aizliegt degvielas uzpildes stacijās tirgot dzērienus un sviestmaizes!”

“17.02.2021 gandrīz 10 minūtes stāvēju ārā aukstumā, lai varētu samaksāt par degvielu! Biju ceļā un nolēmu pa ceļam uzpildīt degvielu. Vienlaikus veikalā drīkst atrasties tikai viens cilvēks, stāvēju vējā un salā, kamēr cilvēks pirms manis izvēlas maizītes, suliņas, uztaisa kafiju un vēl uz tualeti aiziet.

Protams, es tā pārsalu, ka tagad esmu slima! Varbūt mazajās uzpildes stacijās, kur vienlaicīgi drīkst apkalpot tikai vienu cilvēku, nevajadzētu ļaut sildīt maizītes, bet gan ļaut cilvēkiem norēķināties par degvielu? Vai degvielas uzpildes stacija ir lielceļa kiosks? Man šī pilnā bāka tagad izmaksās kārtējo Covid-19 testu, jo, redz, simptomi!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Ilva.