Sūdzību dēlis: Vēlos brīdināt visus, kas izlido ārpus Latvijas robežām. Lidostā “Rīga” pirms lidojuma uz Londonu samainīju naudu!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

20 komentāri
Vēlos brīdināt visus, kas izlido ārpus Latvijas robežām. Lidostā “Rīga” pirms lidojuma uz Londonu samainīju naudu!

“Labdien! Svētdien, 22.10.2017., lidostā “Rīga” pieredzēju nepatīkamu situāciju… Ierodoties lidostā “Rīga” pirms sava lidojuma uz Londonu, vēlējos samainīt naudu no eiro uz Lielbritānijas mārciņu…

Piegāju pie valūtas maiņas kases un teicu, ka vēlos samainīt naudu no eiro uz Lielbritānijas mārciņu. Mainīju 65 eiro, uz ko man kasiere atbildēja – man sanākot 47 mārciņas.

Iesākumā biju mazliet šokā, kāpēc tik maz, bet nodomāju, ka tā ir jābūt.. Pirmajā momentā domāju, ka pati esmu kaut ko sajaukusi, skatoties valūtas kursā, bet visu laiku man nedeva mieru, ka nauda, ko izmanīju, tomēr ir par maz…

Atlidojot uz Londonu, pieslēdzos internetam un pārbaudīju vēlreiz. Jā, patiešām – man vajadzēja saņemt vairāk nekā 47 mārciņas, bet gan 59 mārciņas…

Vēlos brīdināt visus, kas izlido ārpus Latvijas robežām, esiet uzmanīgi un sekojiet līdzi valūtas kursam, lai neiznāktu kā man…”

Iesūtīja: Baiba

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • tina_lv
  +12 +11 -1

  tina_lv

  Ja izlidošana nav steidzams pēdēja brīža pasākums, tad mainīt naudu lidostā nav īpaši prātīgi. Tik neizdevīgi maiņas kursi kā lidostā, nav nevienā citā maiņas punktā
 • Finlandija
  +7 +7 0

  Finlandija

  Cilveku vientiesibai un stulbumsm nav robezu-tak pat skolnieks zin, ka lidosta ir viss neizdevigakais kurss, ari interneta ir pavisam cits kurss- un principa tacu pie valutas punkta ir visa info cik un pa cik...es tiesam brinos!
 • Jānis Albertiņš
  +6 +6 0

  Jānis Albertiņš

  "Divas lietas ir bezgalīgas - Visums un cilvēku stulbums. Turklāt es neesmu pārliecināts par Visumu."
  /A. Einšteins/

  Apkrāpt var tad, ja nepareizi aprēķina. Bet, ja viss atbilst maiņas punkta kursam, tad var būt tikai neizdevīga maiņa. Un tas, ka lidostās maiņa ir neizdevīga, par to nav šaubu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl