Sūdzību dēlis: Vēl joprojām pastkastes pilnas ar reklāmām!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Ļoti vēlētos, lai aktualizējas tēma par tirgotājiem, kuru reklāmas vēl joprojām tiek staipītas pa pastkastītēm un mājām!”

Vēl joprojām pastkastes pilnas ar reklāmām!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Loğiski būtu atturēties no šāda riska! Divas līdz četras personas apstaigā un apgrābsta rokturus, pastkastītes, durvju kodus – neskaitāmos īpašumos!

Vai esošajā situācijā tas ir prātīgi?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Ivo.

9 komentāri

9 komentāri

 • Iveta Iveta

  Iveta Iveta

  Bet es izmantoju un apskatu tieši papīra akciju lapas.Un ne es vienīga. Un labprāt apskatu,lai zinātu kur būs lētākas nepieciešamās preces.
 • Lauris Kārkliņš
 • Juta Daniloviča

  Juta Daniloviča

  Izmantoju aplikāciju Krumod- nekādu papīru un visas akcijas vienuviet
 • Pauks

  Pauks

  Ja tev būtu beidzies tualetes papīrs , tu uzreiz saprastu šo labestīgo žestu.
 • Andrej Rullis

  Andrej Rullis

  Es ar nesaprotu,nafig teret naudu reklamai ja var nolaist cenu precei butu daudz vairak panakushi
 • Sandra Gailite
 • Rūdolfs Petrovskis
 • Irene Cekinova

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!