Sūdzību dēlis: Vēlētos brīdināt vecākus, kuri saviem bērniem grib pieslēgt “Amigo” skolēna pieslēgumu

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

0 Komentāru
Vēlētos brīdināt vecākus, kuri saviem bērniem grib pieslēgt “Amigo” skolēna pieslēgumu
Rebeka Žeire / LETA

“Labdien! Vēlētos brīdināt vecākus, kas saviem bērniem grib pieslēgt “Amigo” skolēna pieslēgumu. Es savam dēlam jau pirms pāris gadiem pieslēdzu šo tarifu, un it kā viss labi līdz brīdim, kad mans mazais brauc ārpus valsts uz sacensībām.

Aizgāju uz LMT centru, palūdzu pieslēgt starptautiskos zvanus uz nedēļu, it kā viss kārtībā. Visjautrākais sākās, kad viņš atgriezās.

Divus mēnešus atpakaļ saņēmu rēķinu par sešdesmit eiro. Paskatījos rēķinā, rakstīts par sarunām vietējos tīklos. Aizgāju uz centrāli, palūdzu, lai paskatās kļūdu.

Pēc nedēļas viss kārtībā, atnāk pārrēķins, bet neviens nepasaka, kur bija tā kļūda. Pagājušā mēnesī man atkal atnāk apmēram tāds pats rēķins. Šoreiz jau zvanu uz “Amigo” un lūdzu noskaidrot!

Pēc nedēļas man atzvana un saka, nekā maksā pilnu rēķinu. Izrādās, ka tajā brīdī, kad es pieslēdzu starptautiskos zvanus, noņēmu arī visus limitus un vairāk – “Amigo” man bērnam nebloķē izejošos zvanus virs noteiktā limita, bet maksa virs limita ir stipri dārgāka.

Protams, par to man neviens neiedomājās pateikt. Lūdzu pabrīdiniet arī citus vecākus, lai uzmanās, kad veic izmaiņas tarifu plānos.”

Iesūtīja: Aigars