Sūdzību dēlis: Vēlējos piedalīties “Selgas” loterijā, taču nevarēja piereģistrēt čekus!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Nopērkot “Selgas” produkciju, vēlējos piedalīties “Selgas” loterijā, taču piereģistrēt čekus nebija iespējams.”

Vēlējos piedalīties “Selgas” loterijā, taču nevarēja piereģistrēt čekus!

“Domāju, ka ir kāda tehniska kļūme, mēģināju citu reizi, bet atkal nekā. Šodien mēģināju trešo reizi – gan caur datoru, gan telefonu, joprojām nekā.

Gribētos saprast, kur ir problēma, jo iepriekš rīkotajās “Selgas” loterijās reģistrācija bija veiksmīga. Varbūt, ka vēl kādam tāpat neveicas?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Evita.

7 komentāri

7 komentāri

 • Jānis
 • Selga
 • Andrejs Tkacenko

  Andrejs Tkacenko

  И что? 🤔
  Совсем уже...
  Иди порыдай в углу... 🙈
 • Lala
 • Laura

  Laura

  Es vakar LAIMAS saldumu veikalā veicu 2 pirkumus, par ko saņēmu 2 čekus. Vienu pirkumu apmaksāju ar bankas karti, otru - skaidrā naudā. Laimai šobrīd norisinās loterija un es vēlējos tai piereģistrēt abus čekus. Liels bija mans pārsteigums, kad reģistrējot čeku, par ko apmaksu veicu skaidrā naudā, parādījās uzraksts, ka šis čeks ir jau reģistrēts. Starp pirkumu un reģistrēšanas brīdi pagāja aptuveni 10 minūtes. Piereģistrēt čeku, kā apmaksu veicu ar bankas karti, nebija problēmu. Tātad mans secinājums - izlozē piedalās pašas pārdevējas, kas droši vien skaidrā naudā apmaksātos čekus reģistrē uz radinieku vārdiem.
  • Zane

   Zane

   Droši vien tehniska problēma,ja vien pārdevēja jums to čeku neatņēma un 10 minūtēs reģistrēja jūsu klātbūtnē.Visas šīs loterijas ir pilnīgs pufelis.
   • Laura

    Laura

    Bet ar otru čeku problēmu nebija. Arī to reģistrēju tajā pašā brīdī, kad šo, kuru neizdevās. Protams, tas viss sīkums, tik lika aizdomāties :)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!