Sūdzību dēlis: Vēlējos iegādāties viedtelevīziju, bet “LMT” tikai tērēja manu laiku!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Šogad vairākas reizes esmu saskarusies ar dažādām Valsts iestādēm, kuras domātas nodokļu maksātāju (arī manu) problēmu risināšanai, bet vienīgais, ko gala rezultātā esmu saņēmusi – oficiāla vēstule, ka varu vērsties tiesā. Kāpēc? Es jau to pirms tam zināju!”

Vēlējos iegādāties viedtelevīziju, bet “LMT” tikai tērēja manu laiku!

“Tāpēc šoreiz pasūdzēšos! LMT piedāvā iegādāties viedtelevīziju, kura mani ieinteresēja, jo izmaksas ir tikai 9,99 eiro mēnesī, summa, kuru nebūtu žēl atdot trešajam TV (esmu “Tet” klients, (“Tet” saviem klientiem izsniedz tikai divus dekoderus, ne vairāk, bet tas jau cits bēdīgais stāsts).

Aizpildot anketu, nevienā vietā nebija minēts, ka man jau ir jābūt LMT mājas internetam! Tika tērēts mans laiks un cerības uz televīziju trešajam TV. Lūdzu, LMT, precizējiet savu informāciju!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Laura.

13 komentāri

13 komentāri

 • Arnys

  Arnys

  Man arī pie tet ir 3 dekoderi, un nav nekādu problēmu pieslēgt vēl 3. Ja cilvēks pats nemāk runāt, labi, ja pats nesaprot, par ko iet runa, tad piekrītu, var gadīties dažādas problēmas.
  Un neuzskatu ka laukos dzīvojot tet ir dārgs. Protams, attiecības ziņā ko dod optika vai vecai DSL, atšķirība ir liela. Bet jā, interneta ātrums down 56mbps un up 14mbs kopā ar 3 teļļukiem pa 35 € varētu būt citām pārāk dārgi, bet toties stabilāks kā LMT jau noteikti ir :)

  Ah, un man patika, zvana paši no LMT, vai neinteresē viedtelevīzija, bija laiks uzklausīt utt, beigās izrādās ka man šāds pakalpojums nemaz nav pieejams , tākā, jā, jāmāk runāt :)
 • Dace Lurina

  Dace Lurina

  mums pat majas intrnets nevilka no lmt, antenas karinajam, meistaru sutija. zona pat mobilajam tikai pagalma,javelk ausaine un pagalma jaiet runat
 • 😵
 • Inga Bikovska
 • Valerij Abramovich
 • Andris Gindra
 • Romāns

  Romāns

  Sveiki. Eh, LMT, es ar viņiem vairakus gadus strīdējos par internetā ātrumu un veid televīziju. Kopa maksaju 25 euro mēnesi, par mājas internetu un veid televīzijiju un es jau ar tele 2 ari šito fiču pārbaudīju. Karoče, bija ta. Kad 1mo reizi paņēmu LMT M.I. bija pārbaudes laiks 2 nedēļas, int ātrums bijā stabils 25-50 Mbps. Pēc pārbaudes laika, (kad pienācis laiks pēc līguma maksāt) nokrita līdz 5-15 Mbps. Sāku strīdēties ar viņiem, viņi man stāsta ka vnm visiem, ka ar bāzes staciju viss ir ok, mh. (Tele2 tieši tas pats) Ok, pusgadu es strīdējos pa ātrumu. Labi, pec visas strīdētiešanas viņi man atsūtīja meistaru no Rīgas, es jau dzivoju tālu, pie Trikātas. Nu vot, atbrauca meistars ar ārējo antenu priekš rutera. Meistaram kādi 22-24 gadi, točna sāku. Tās pārbaudīja atrumu, pieslēdza antenu, izlaida logā, atrada isto virzienu un sāka man "Uzkāpsi uz jumta, un tajā virzienā uzstādīsi antenu" Ok, es to izdariju, bet tas ir viņa darbs. Labi, atrums palika 20-30 Mbps tikai naktī, pa dienu tāpat vien 5-15 Mbps. Un es 3 reizes pats to antenu mainīju, jo viņa sapūst pēc gada. Ok, tagad pa veid televīziju, 1īt pa to jāmaksā, 2āt tur nav ko skatīties, 3āt jāmaksā pa kanāliem vai par netflix. Es atteicos. Un jā... LMT tevi neinformē kad tev beidzās vai drīz beigsies līgums uz pakalpojumu, viņi ieblezis maksimālu tarifu un atsūtīs tādu rēķinu, ohoho...
  Vopšem, man tas apnika, atteicos es no veid televīzijas, nopirku sev no AliExpress dekoderi veid televīzijai GTMEDIA GTC, atveda kurjers no Vācijas pie durvīm nedēļas laikā, tas prieks man izmaksāja 55 euro. Un tagad es maksāju tikai pa internetu. Iekšā tur smart tv, satelītu var pieslēgt, parasto antenu, wifi antenu, karoče čotkijs TV BOX, lejuplādēju iekša IPTV programmu, ievadīju iekša URL ar bezmaksas kanāliem ap 1000+. Un tur iekšā Latvijas kanāli, tie kas peidava VIASATS pa traku cenu, TET, LMT, krievu kanāli, tur ļoti daudz tie kanāli, un galvenais tie pa kuriem mums piedāvā maksāt traku naudu un IPTV viņi paši atjaunojas un parāds vēl jauni kanāli. Kvalitāte tur SD, HD, UHD, 4K. Kādus tu gribi. Strādā ļoti labi, tā kā priekš kam barot un pārmaksāt tiem ap čakarēšanās purniem? Vien reiz nopērc, un paliec laimīgs. Tieši man GT Media GTC TV BOX. Tur jau ir dažādi veidi, lētāk, dārgāk, krutāk par manējo. Tā kā vnk paskatīties YouTube to dekoderi un pēc tam AliExpressa.
 • rasa

  rasa

  Ilgstosi biju tet (tagad) kliente naudas izspiedēji ,kas turas uz lauku veco cilvēku rēķina ,jo internetu viņi neizmanto un zinot to neadekvāta cena par pakalpojumu ,Labi ka citi operatori piedāvā sakarīgu cena Novēlu tet nolaisties uz zemes un neņirgāties par cilvēkiem kam nav citu iespēju!
 • Jānis

  Jānis

  Neņemiet to LMT tv, ļoti švaks kanālu un arhiva piedāvājums, neērts interfeiss. Go3 ir labāka, bet arī maz kanālu, trūkst Latvijas kanālu
 • Līva Saule

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!