Sūdzību dēlis: Vēlējos iegādāties viedtelevīziju, bet “LMT” tikai tērēja manu laiku!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

13 komentāri
Vēlējos iegādāties viedtelevīziju, bet “LMT” tikai tērēja manu laiku!

“Šogad vairākas reizes esmu saskarusies ar dažādām Valsts iestādēm, kuras domātas nodokļu maksātāju (arī manu) problēmu risināšanai, bet vienīgais, ko gala rezultātā esmu saņēmusi – oficiāla vēstule, ka varu vērsties tiesā. Kāpēc? Es jau to pirms tam zināju!”

“Tāpēc šoreiz pasūdzēšos! LMT piedāvā iegādāties viedtelevīziju, kura mani ieinteresēja, jo izmaksas ir tikai 9,99 eiro mēnesī, summa, kuru nebūtu žēl atdot trešajam TV (esmu “Tet” klients, (“Tet” saviem klientiem izsniedz tikai divus dekoderus, ne vairāk, bet tas jau cits bēdīgais stāsts).

Aizpildot anketu, nevienā vietā nebija minēts, ka man jau ir jābūt LMT mājas internetam! Tika tērēts mans laiks un cerības uz televīziju trešajam TV. Lūdzu, LMT, precizējiet savu informāciju!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Laura.