Sūdzību dēlis: Veļas mīkstinātāja saturs ir mazāks nekā norādīts uz iepakojuma!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Iegādājos “Drogas” veikalā preces un manāmi liekas, ka precēm saturs ir mazāks nekā jābūt.”

Veļas mīkstinātāja saturs ir mazāks nekā norādīts uz iepakojuma!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Piemērs: šķidrie veļas mazgāšanas līdzekļi citos veikalos ir iepakojumā vairāk. Tad nu, šoreiz izdomāju paskatīties, kas lācītim vēderā,un man ļoti gribētos zināt, kur ir atlikušais tilpums?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Annija.

40 komentāri

40 komentāri

 • Zaika

  Zaika

  925ml ir 32 fl oz, svari mēra ūdens tilpumu kā 1l=1kg, un mazgājamā šķidruma blīvums izrādās mazāks kā tīra ūdens.
 • Estere Kisilica

  Estere Kisilica

  Tiešām, autorei laikam garlaicīga tā karantīna palikusi, ka tilpumus un daudzumus mēra😂
 • Emils Cimoska
 • Kristīne Fjodorova

  Kristīne Fjodorova

  Veļas mīkstinātāja blîvums atšķiras no ūdens blîvuma. Parastiem virtuves svariem ir iestatīts ūdens blīvums, lai mērîtu ml. Dažiem ir papildfunkcija piena mērīšanai ml, bet nevieni parasti virtuves svari nav domāti ml noteikšanai veļas mīkstinātājam. Annijai vajadzēja labāk mācīties, tad viņa zinātu, ka, ja vēlās noteikt precīzu tilpumu ml, jāveic aprēķins balstoties uz blīvumu. Iesaku Bez Tabu tomēr šķirot informāciju ko publicē.
 • Iveta Samiņa
 • ...
 • Kristīne

  Kristīne

  Laikam cilvēkiem vairs nav ko darīt... Man pat prātā neienāktu, ko tādu pārbaudīt... 😂🤦‍♀️
 • Ilze Sila

  Ilze Sila

  Nevajag ar savu stulbumu lielīties. Svars nav tas pats,kas tilpums.
  Tas tagad ir modes kliedziens,pārsvērt un pārmērīt visus ražotāja iepakojumus
 • Laura Phoebe Petersone
 • Gaič Rukālovs

  Gaič Rukālovs

  Zinātniek sak, ka čuvaks vidēj izdirš dienā 300 g sūds, es šodien izlēm pārbaudīt un pēc vakardiens Čurkistāns kebab, es šodien izdirs vienā reizē 567,45 grāms.

  Bļa, es i appists.
  Man dvēsel piedirs totāl.
  Jūtos apčakarēts un izmantots.
  Krāpšan!!!

  Bez Tabu, nestāviet malā, dariet tač kaut ko!!!

  Kā man dzīvot tālāk, bļaģ?!?!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!