Sūdzību dēlis: Veikals slēgts, taču informācija par to nav ievietota mājaslapā!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Ļoti skumji, ka šajā laikā, kad vēlamies sevi un citus pasargāt no infekcijas, AS “Spodrība” nerēķinās ar saviem klientiem.”

Veikals slēgts, taču informācija par to nav ievietota mājaslapā!

“Biju no Rīgas aizbraukusi uz “Spodrības” veikalu Dobelē, kur nav jādrūzmējas veikalu telpās, bet produkciju var iegādāties, stāvot rindā laukā, ieraudzīju uzrakstu uz veikala durvīm, ka tas slēgts no 24.03. līdz 14.04.

Vēl vakar un pat šobrīd ne viņu mājaslapā pie kontakinformācijas, kur uzrādīts veikala darba laiks, ne pie jaunumiem nebija nekādas informācijas par mainītu veikala darba laiku!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Vivita.

10 komentāri

10 komentāri

 • Es

  Es

  Ko var ņemties... ir daudz citu ražotāju... piemēram Salaspilī ražo ļoti labus līdzekļus un cena lieliska
 • Ieva Dumpe

  Ieva Dumpe

  Seal produkciju pārdod aptiekās!Zinu,ka BENU aptiekā toč,bet preci izperk kosmosa ātrumă!!!
 • Guntars Miķelsons
 • Kāmis

  Kāmis

  Nolaidies uz grēcīgās zemes un aizej uz lielveikalu - ja satiksi otru klientu vari iepostēt vēlreiz ka satiki koronavīrusu...
 • Līga Spilva

  Līga Spilva

  Info ir par veikala slēgšanu gan FB mājas lpp, gan Seal mājas lpp
 • Līga

  Līga

  FB bija jau no 24.03 bija info, ka veikals slēgts, kā arī mājas lpp. norādīts
 • Gunārs Ķeģis

  Gunārs Ķeģis

  Man godīgi sakot arī interesē, kur ir viņu saražotā produkcija nopērkama, vakar ziņās rādīja, ka beidzot veikali ir pilni ar dezinfekcijas līdzekļiem, laikam tikai līdz Teikas un Purvciema bodēm nav nonākuši.😒
  • Sanita Upe

   Sanita Upe

   Gunārs Ķeģis tieši tā veikalos nav nopērkami , cik skatās nav neviens . Pilns internets ar tiem kam cenas griestos!
 • Jaroslav Inozemcev
 • Zigis Berzins

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!