Sūdzību dēlis: Veikals slēgts, taču informācija par to nav ievietota mājaslapā!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

10 komentāri
Veikals slēgts, taču informācija par to nav ievietota mājaslapā!

“Ļoti skumji, ka šajā laikā, kad vēlamies sevi un citus pasargāt no infekcijas, AS “Spodrība” nerēķinās ar saviem klientiem.”

“Biju no Rīgas aizbraukusi uz “Spodrības” veikalu Dobelē, kur nav jādrūzmējas veikalu telpās, bet produkciju var iegādāties, stāvot rindā laukā, ieraudzīju uzrakstu uz veikala durvīm, ka tas slēgts no 24.03. līdz 14.04.

Vēl vakar un pat šobrīd ne viņu mājaslapā pie kontakinformācijas, kur uzrādīts veikala darba laiks, ne pie jaunumiem nebija nekādas informācijas par mainītu veikala darba laiku!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Vivita.