Sūdzību dēlis: Veikals piedāvā “vārītu galvas sieru”! No kādas galvas tas ir?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Veikals “Lats” savā jaunākajā bukletā piedāvā “Vārīts galvas siers”.”

Veikals piedāvā “vārītu galvas sieru”! No kādas galvas tas ir?
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Nez, no kādas galvas tas ir?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Dace.

12 komentāri

12 komentāri

 • Māra Pelše
 • no tādas daces
 • Žana Jekimova

  Žana Jekimova

  bez komentariem..cilveki vai tiesam jau ir galigi smadzenes sviests?
 • Aina Tiškiene

  Aina Tiškiene

  Ko jus rakstiet visadas mulkibas darba nav vai tas nav vienala siers vai galets tiesam cilvekiem ar galvu nav kartibã
 • Peteris Grava
 • Ilona Antina

  Ilona Antina

  Ak kungs🤦‍♀️ vai tiešām cilvēki jau ar šo covid laiku atsaldējuši smadzenes,nav vārdu vispār. Un to vēl sieviete jautā🤦‍♀️
 • Laine
 • Anita
 • Marite Viļuma
 • Elita Kalniņa

  Elita Kalniņa

  Ak... Cik talantīgi cilvēki varbūt jāiesaka kundzei sākt strādāt izskatās aiz neko nedarīšanas....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!