Sūdzību dēlis: Veikals “AIBE” nakts stundās strādā nelegāli un tirgo alkoholu visiem!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

5 komentāri
Veikals “AIBE” nakts stundās strādā nelegāli un tirgo alkoholu visiem!

“Sveicināti. Kārtējo reizi esmu šokēts par veikalu “AIBE”! Iegādājoties cigaretes, pārdevējas atsakās pieņemt karti. Kaut gan veikalā ir termināls, pārdevēja saka, lai iepērkas vismaz par 5,00 eiro tad tiks pieņemta karte!

Vai nav cūciski un tā nav spiešana uz pirkšanu vairāk? Turklāt veikals “AIBE” strādā nelegāli arī nakts stundās un tirgo alkoholu visiem.

Visu laiku vazājas alkāni un ir liels bardaks nakts stundās, īpaši piektdienas uz sestdienas vakaros, bet strādā cauru diennakti!

Darba laiks, protams, ir norādīts cits. Veikals atrodas Zentenes ielā 4b, Imantā!”

Iesūtīja: Zita

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Nu Nu
  +8 +8 0

  Nu Nu

  Termināls bieži izmaksā dārgāk nekā cigaretes uz kurām tāpat "uzvārīties" nevar. :)
  Šis teikums laikam ir liela stresa rakstīts - "Visu laiku vazājas alkāni un ir liels bardaks nakts stundās, īpaši piektdienas uz sestdienas vakaros, bet strādā cauru diennakti!""
  īsti nesaprotu, kas tur gadījās :D
  Un Jūsu čekā norādīts laiks 19:36 - tas ir tā kā nakts jau?
  Nu ok what ever atkal sūdzamies par kaut kādiem sīkumiem un cigaretēm.
  Par alkoholu - piekrītu likumdošana aizliedz tirgot nakts stundās :)
 • ;;;;
  +4 +4 0

  ;;;;

  Par katru pirkumu, veikals bankai maksā komisijas maksu. Prasīt no pircēja vairāk, kā viņam būtu jāmaksā ar skaidru naudu nedrīkst. Tieši dēļ šī iemesla daudzi tirgotāji atsakās no banku pakalpojumiem un maksājumus pieņem tikai skaidrā naudā.
 • Kim Lilita
  +2 +2 0

  Kim Lilita

  Pirktas cigaretes 19 .36 ko apliecina ceks! Kada nakts, kads alko? Varbut jadoma ko publice?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl