Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Veikalā “LATS” cigaretes “Parliament” tiek tirgotas ar uzcenojumu un netiek ņemta vērā cena uz paciņas!”

Veikalā tirgo cigaretes ar uzcenojumu!
PIXABAY

“Pārdevējas saka, ka likums esot jauns, tāpēc cena dārgāka, bet likums ir nemainīgs – cigaretēm jāmaksā tik, cik norādīts uz paciņas 5.20 eiro nevis 5.30 eiro,” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Liene.

30 komentāri

30 komentāri

 • Laura Brikmane

  Laura Brikmane

  Pag. Es kaut ko garām palaidusi vai kā?? 5.20 cigarešu paka maksā??,🤔
  • Liene Zirne
  • Laura Brikmane

   Laura Brikmane

   Liene Zirne ja pēc tam sāku lasīt, parlaments. 😂😂Nu bet ja nevar tik dārgas atļauties, tad jāpērk lētākas. 😂😂
 • Kristīne Grundmane

  Kristīne Grundmane

  Nu tad nesmēķē ja nevari atļauties. Ir kas prātīgāks par ko sūdzēties?
  • Agris Aboltins

   Agris Aboltins

   Kristīne Grundmane nepareizi. Ne jau vari vai nevari atļauties, vienkārši cenai ir jābūt tādai, kā tas ir norādīts uz iepakojuma.
   • nikotīns

    nikotīns

    tā ir minimālā cena kas nozīmē, ka nomaksāta akcīze
  • Raitis Šukels
  • Sintija Krumese

   Sintija Krumese

   Tad kad uz iepakojuma ir lielaka cena un pardodas par mazaku tad jau gan viss ok. 🤔
  • Kristīne Grundmane

   Kristīne Grundmane

   Agris Aboltins ak šausmas, 0.10 centi vairāk? Summa kas ir nenormāli liela ja?
  • Salvis Kārkliņš

   Salvis Kārkliņš

   Uz pacinjas noraadiita maksimaalaa cena, veikals driikst tirgot par maksimaalo, vai zemaaku cenu, info nesmēķētājiem un lohiem🙄
  • Kristīne Grundmane

   Kristīne Grundmane

   Salvis Kārkliņš es neesmu ne lohs, ne nesmēķētājs. Zinu kādām jābūt cenām, bet par ko tādu rakstīt Bez Tabu ir muļķīgi.
  • Arnita Zadvinska

   Arnita Zadvinska

   Droši vien ir ienākusi jaunā partija ar lielāku cenu. Ja sistēmā jau info ievadīts, tad nu jāmaksā vairāk
  • Agris Aboltins

   Agris Aboltins

   Kristīne Grundmane jā, šausmas, jo desmit centi te, desmit tur, desmit vēl kaut kur... Beigās esi zaudējis eiro. Pēc Jūsu tekstiem noprotams, ka esat pietuvināta partijai vai nav ne mazākās sajēgas kā veidojas iekrājumi. Ir vēl trešais variants, Jums labi padodas mutes darbi..., tad ar nav īpaši jāuztraucas par to cik kas maksā.
  • Vilnis Priede

   Vilnis Priede

   Pieraduši dzīvot saliekušies,o *le nabags nevar atļauties pārmaksāt 10 centus!Tādi kā tu Kristīne pieraduši maksāt tikai tāpēc ka nu dzimuši..................
  • Kristīne Grundmane

   Kristīne Grundmane

   Vilnis Priede interesanti, vai Jūs pats sapratāt to ko uzrakstījāt? Un atvainojos, bet govis kopā neesam ganījuši lai Jūs mani uzrunātu uz Tu.
  • Kristīne Grundmane

   Kristīne Grundmane

   Agris Aboltins zaudēt eiro arī gan jau ir briesmas. Jūs te tā par mani jau spriežat itkā es būtu Jūs kādā veidā aizvainojusi. Bet ja cilvēks nevar atļauties samaksāt par cigaretēm, varbūt tad lai nesmēķē vai pērk lētākas? Un vēl ja cena nebija pareiza, varbūt tas bija jāskaidro uz vietas veikalā nevis jāraksta Bez Tabu?
 • Arnita Zadvinska

  Arnita Zadvinska

  🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
 • Andris Morics
 • nikotīns

  nikotīns

  pīpētāja Liene nezin, ka likums nosaka minimālo cenu. Veikals var cenot augšā cik grib. Atmet smirdēšanu kamēr nav par vēlu! Kā Tu vari bučoties, nesaprotu!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!