Sūdzību dēlis: Veikalā tirgo cigaretes ar uzcenojumu!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Veikalā “LATS” cigaretes “Parliament” tiek tirgotas ar uzcenojumu un netiek ņemta vērā cena uz paciņas!”

Veikalā tirgo cigaretes ar uzcenojumu!
PIXABAY

“Pārdevējas saka, ka likums esot jauns, tāpēc cena dārgāka, bet likums ir nemainīgs – cigaretēm jāmaksā tik, cik norādīts uz paciņas 5.20 eiro nevis 5.30 eiro,” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Liene.

30 komentāri

30 komentāri

 • Vilnis Priede

  Vilnis Priede

  Marlboro Cigarettes mīkstā paciņā/uz paciņas 3,65€/maksā reāli 3,50€ *le,jākasās kāpēc tik maz,ko es nabags?!!
 • Iluta Līdeka
 • Kristīne Prancāne

  Kristīne Prancāne

  šoreiz sūdzība ir diezgan pamatota, nedrīkst pārdot cigaretes par norādīto cenu uz paciņas. bet to nerisina bez tabu.... vispirms uz patērētājiem ar paci;nu un čeku rokās..
 • Anna Saulīte
 • Sigita Kasperoviča
 • Igors Balaņuks

  Igors Balaņuks

  Nepērkot, ja nemaldos, man izmaksā viņas 0.00. Iesaku jums arī nepirkt. Ļoti laba akcija 😎
 • Kristine Straujaa

  Kristine Straujaa

  Nu tas ir ne tikai vienā veikalā..
  Cigaretēm cenas aug...
  Cik atceros strādājot veikalā-tas bija saistīts ar to,ka ir atlikumi no vecajām partijām,kuras bija lētākas.Pienāk klāt jaunās ar jauno cenu,tāpēc sanāk neatbilstība..un,lai veikalnieks nebrauktu mīnusos tika pārdots par dārgāko cenu...
 • Rihards Dervins

  Rihards Dervins

  Ja, nav nojausmas kā tas veidojas, tad labāk muti lieki nebrāķēt.
  Ja uz paciņas būtu lielāka summa nekā tirgotu tad viss būtu kārtībā?
 • Agnese Ivanova

  Agnese Ivanova

  Ak šausmas!!!Ko lai tagad dara??Kā lai tālāk dzīvo!!??Tak nopērc lētākas!!😂😂😂😂
 • Inf

  Inf

  Vispār jau uz uzlīmes uzrāda maksimālo, nevis minimālo, pārdošanas cenu...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!