Sūdzību dēlis: Veikalā tiek turētas zivis plastmasas glāzēs!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Bijām aizbraukuši pastaigāties pa Valmieras veikalu “Depo”. “

Veikalā tiek turētas zivis plastmasas glāzēs!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

Ejot garām zivīm, ievēroju, ko interesantu un nepatīkamu – pilni akvāriji ar mazajām zivtiņām, bet aiz akvārijiem atrodas 0,5 plastmasas glāzēs saliktas zivis! Vai tas vispār ir pieņemami? Cik necilvēcīgi pret nabaga radībiņām!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Elīna.

41 komentārs

41 komentārs

 • Гала Кобленко

  Гала Кобленко

  nevis sūdzību dēlis, bet čikstētāju pulciņš...
 • Lada Novikova

  Lada Novikova

  Pakaļā jāiebāž telefonus tādiem idiotiem.Kur tādi rodas vispār?Bezdarbnieki vai?Visur jāiebāž savu degunu.Visam jāpiekasās..Drīz sāks uz Gismeteo sūdzēties,ka lietu apsolīja 12.00,bet sākās 12.17👌😅
 • Laura Sumkova

  Laura Sumkova

  Es arī nesen nopirku zivtiņu Aizkraukles "iga centra" zoo veikalā, tu bij patiesībā diezgan traģiski... Ari stāvēja šāda plastmasas krūzītē, bet... Tur bij loti maz ūdens (aptuveni 2 cm tikai) un ūdens bij briesmīgi netīrs... Pilnigi žēl palika...
 • Inese Venškevica Kolosova

  Inese Venškevica Kolosova

  Sis zivtinas tikai var pa vienai. Gadu atpakal nopirku tiesi saja veikala un dzivo veljoprojam. Sis ir vienigas zivtinas kuras var turet akvarija bez filtriem un kopa viena akvarija tadas likt nevar jo izdzivos viena tik.
 • Rita Putnanova

  Rita Putnanova

  Aizvērt visus zooveikalus, jo tur ņirgājās par dzīvniekiem!! Atbrīvot visus dzīvniekus no būriem utt. AK ŠAUSMAS, KĀ LAI DZĪVO TĀLĀK 🤦🤦
 • Aleksandra Dashko

  Aleksandra Dashko

  😂😂😂😂😂🤣🤣🤣😂😂😂 nomirt var no smiekliem.tadu stulbumu vel neesmu redzejusi,lai izlasa par viniem no sakuma un tad raksta sudzibu
 • Andris Eihe

  Andris Eihe

  Tulīt ceps sižetu,pieaicinās ekspertus un atrisinās problēmu🤭
 • Emils Verdins

  Emils Verdins

  diezgan stulba sūdzība,pirms tiek publicēta varēja noskaidrot vai tiešam tiek kaut kas pārkāpts,(gailīši) ir jātur atsevišķi jo plosa citas zivtiņas.
  • Klaudija Golubeva

   Klaudija Golubeva

   Emils Verdins nu viņas jātur atsevišķi jā bet nejau krūze! 😅
  • Klaudija Golubeva
  • Oto Juris Seļickis

   Oto Juris Seļickis

   Klaudija Golubeva nu bet mājās ir vairāk vieta akvārijam nekā veikalā, turklāt mājās vajag tikai 1 akvāriju
 • Ērika Krimska

  Ērika Krimska

  Oi! tā jau turēja sen senos laikos,tie ir mazie gailīši,viņi elpo gaisu un vietu vajag mazu.....tā man kādreiz paskaidroja kad jautāju jo arī plūcoties un jātur pa vienam :)
 • Liene Poriete

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!