Sūdzību dēlis: Veikalā solīja, ka būs dāvana par pirkumu, bet beigās neko nemaz neiedeva!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Veikalā “Drogas” līdz 19.01.2020., pērkot produkciju “Mixa” virs 10 eiro, pienākas dāvana.”

Veikalā solīja, ka būs dāvana par pirkumu, bet beigās neko nemaz neiedeva!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Es vakar 19.01. nopirku produkciju 11,35 eiro vērtībā, bet dāvanu nesaņēmu. Paņēmu katalogu un gāju pie pārdevējas jautāt, kāpēc tā? Pārdevēja teica, ka dāvanas ir ierobežotā daudzumā un ir beigušās.

Esmu vīlusies, jo katalogā netika minēts, ka dāvanu skaits ir ierobežotā daudzumā. Teicu viņiem, lai turpmāk klientus brīdina un reklāmās pieliek informāciju par to, jo šī reklāma tika ļoti daudz rādīta arī televīzijā. Es to uzskatu par maldinošu reklāmu!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Kristīne.

22 komentāri

22 komentāri

 • Aknudesa

  Aknudesa

  "Drogās" tā ir regulāri! Pirms gandrīz 20 gadiem mana mazā meita noticēja, ka pērkot OMO veļas pulveri, vari piedalīties loterijā, kur vinnēsi veĺas mašīnu. Pat jauna veļas mašīna bija nolikta, lai tikai bosi pirktu to štrunta veļas pulveri! Mana meitiņa noticēja šai reklāmai, bet beigās izrādījās, ka tādas loterijas nemaz nav bijis avīzē "Diena"!
 • ***

  ***

  Nabadzīgās ''Drogas'' pārdevējas! Īpašnieka attieksme veicina pārdevēju neattieksmi pret pircējiem! Galvenais, ka reklāma! Pārējais - ''pupu mizas''!
 • Kristine

  Kristine

  Pajautājiet bijušajiem darbiniekiem,izstāstīs “Drogas” aizkulisēs kas notiek. Piekrītu,darbinieki ņem sev pārāk lielos apjomis,un noraksta ,ka klientam dots. Darbinieces mājās pucējas uz urrā..
 • Justine

  Justine

  Strādājot drogās veikala darbinieki visas davaniņas ņem sev!!!!! Man druška vienmer deva šis davaniņas.. nav pirmo reizi tāda akcija.. lidz klientiem nemaz nenonāk nekad! Vieglāk pateikt ka beigušās!
 • Mārtiņš Vīksne
 • Mārtiņš Vīksne
 • Žanis Mikalausks
 • Rosito-Oskaras Kruminsch

  Rosito-Oskaras Kruminsch

  Varbut nevajag davanas gaidiit, bet pasiem pirkt? Un ja kads ko uzdavina tad priecaties.
 • Agnese Līcīte

  Agnese Līcīte

  Es, šķiet, kaut kādā paralēlajā pasaulē dzīvoju, vienmēr pie dāvaniņām Drogās esmu tikusi, pat par tām nezinot 😅 rets gadījums, kad izeju no veikala vien ar savu pirkumu, parasti ir kāds kosmētikas, krēma paraudziņš vai kas cits 🙂
 • Agnese Šteinberga

  Agnese Šteinberga

  Drogas tā ir, vienmēr teksts ka beigušās, bet ja taisi akciju, tad akcijas laikā manuprāt viņām vajadzētu būt pirtiekami uz visu periodu, petējā gadījumā nederīgs pasākums, vai norādi ka dāvana pirmajiem 100 utt...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!