Sūdzību dēlis: Veikalā solīja, ka būs dāvana par pirkumu, bet beigās neko nemaz neiedeva!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

22 komentāri
Veikalā solīja, ka būs dāvana par pirkumu, bet beigās neko nemaz neiedeva!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Veikalā “Drogas” līdz 19.01.2020., pērkot produkciju “Mixa” virs 10 eiro, pienākas dāvana.”

“Es vakar 19.01. nopirku produkciju 11,35 eiro vērtībā, bet dāvanu nesaņēmu. Paņēmu katalogu un gāju pie pārdevējas jautāt, kāpēc tā? Pārdevēja teica, ka dāvanas ir ierobežotā daudzumā un ir beigušās.

Esmu vīlusies, jo katalogā netika minēts, ka dāvanu skaits ir ierobežotā daudzumā. Teicu viņiem, lai turpmāk klientus brīdina un reklāmās pieliek informāciju par to, jo šī reklāma tika ļoti daudz rādīta arī televīzijā. Es to uzskatu par maldinošu reklāmu!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Kristīne.