Atceries! Vīrusam nav brīvdienu! Radu un draugu apciemojumi šobrīd ir aizliegti. Svētkus drīkst svinēt tikai savās mājās un ar tiem, ar kuriem ikdienā dzīvo kopā.

Sūdzību dēlis: Veikala smēķēšanas zona ir tieši blakus liftam!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“T/C “Rīga Plaza” pīpēšanas vieta ir 2. stāvā tieši blakus liftiem!”

Veikala smēķēšanas zona ir tieši blakus liftam!
F64

“Tos izmanto mazi bērni, zīdaiņi ratiņos ar vecākiem. Lifti nepārtraukti smird pēc cigarešu dūmiem! Un, kamēr tos gaidi, jāstāv cigarešu dūmu mākonī. Absurds!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Ilze.

6 komentāri

6 komentāri

 • Inguss Brikmanis
  • Elīna Beāte Jeršova

   Elīna Beāte Jeršova

   Inguss Brikmanis kārtējā ar dzīvi neapmierinātā māmiņa😅 neviens normāls cilvēks tak nepūš dūmus ārā, kad blakus ir bērns, nevajag muldēt😆
   • Alīna Bērziņa

    Alīna Bērziņa

    kā māmiņa, galīgi nepiekrītu šim. tiem kuri smēķē ir pilnīgi vienalga, kas ir blakus.. vēl paskries garām lai tie dūmi iet tieši virsū... plus ļoti daudzi neievēro pat tos pašus 10m no ieejām un smēķē turpat pie ieejas durvīm. tā kā nevajag pat cerēt ka smēķētāji ir normāli cilvēki
  • Liene Lieņuks
  • Ērika Krimska

   Ērika Krimska

   Elīna Beāte Jeršova Redzot tās meitenes velkam kāri to dūmu....domāju,kā tie puiši var laizīt to pelnu trauku!😱....smird jau kad garām iet un ja vēl kasiere.....brrrr :(
 • Karamelis

  Karamelis

  Kāpēc bildē ir attēlots pirmais stāvs nevis grēku valstība pie drūmajiem 2. stāva liftiem?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!