Sūdzību dēlis: Veikalā regulāri izdod mazāku naudas atlikumu!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Ulbrokas veikalā “Lats” kasēs regulāri izdod par maz naudas. Sākumā domāju, ka neuzmanības pēc nepareizi saskaitīju, bet izrādās, ka par to jau ir bijušas diskusijas arī “Facebook” grupās.”

Veikalā regulāri izdod mazāku naudas atlikumu!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Iesaku iepirkties tikai ar karti un arī rūpīgi sekot līdzi cenām ekrānā, lai pārliecinātos, ka ievadītās cenas un preču daudzumi ir pareizi!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo pircējs.

5 komentāri

5 komentāri

 • Zane

  Zane

  Sūdzaties veikala vadībai!Tagad jūs ceļat neslavu visām ''Lata'' kasierēm!Kura konkrēti jums tā regulāri dara?
 • Māris

  Māris

  Ak kur skaidru naudiņu dabūja .no kartes?! Tad ar karti iet iepirkties
 • Inta

  Inta

  Tā jau ir lielveikalu prakse.jo visam jau neizsekosi līdz.ja ir vairākas preces.tās cenu atšķirības!🙉
 • Bijusais2 grupas invalidins

  Bijusais2 grupas invalidins

  Tiesi ta naudu neizdod un vel cenas plauktos neatbilst noraditam ari elvi veikalos cena viena sarekinu 3.80 sanak maksat 4.20 gribat teikt ka nemaku lasit skaitit tas notiek pastavigi parbaudat citigi strada prifesionali shemotaji

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!