Sūdzību dēlis: Veikalā prese tikai krievu valodā!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Pie kases veikalā “Mini rimi” Ulbrokas/Salnas ielas krustojumā prese ir tikai krievu valodā.”

Veikalā prese tikai krievu valodā!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Sajutos kā ārzemēs! Nezinu, vai ir kāds likums, kas šo regulē, bet tam tā nevajadzētu būt. Dzīvojam taču Latvijā,” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Ilga.

24 komentāri

24 komentāri

 • wāks

  wāks

  Nav precīzi pēc tēmas, bet noskatoties Degpunktā sāk likties, ka krievvalodīgie korespondenti savos sižetos labprātāk intervē arī krievvalodīgos, kā saka, pašam vieglāk, latviešus var integrēt krievu vidē, un pašam Degpunktā sarežģītāk- jāliek titri latviešu valodā.
  Beigās pat rodas iespaids, ka raidījums ir par notikumiem Krievijā...ar atsevišķu latviešu piedalīšanos...
  Vai tiešām latviešu kanāla latviešu raidījumos nevar tulkoto tekstu uzrunāt, nevis titrēt?!
 • Cilvēks
 • ...

  ...

  Krievi ne tikai latviski nemāk lasīt, arī krieviski nemāk, tāpēc pilni plaukti.
 • Gunta Brikmane
 • telexa

  telexa

  if (preg_match("/'.$matches[2].$matches[3].''.$matches[4]; } - ideāls iepazīšanās portāls pieaugušajiem ar jaunāko viedo meklēšanas sistēmu, lai atrastu seksa partneri!
 • Aija Granda
 • krievu cūkas !

  krievu cūkas !

  Līdz šim mūsu valdības ir izrādījušās glēvas valodas jomā. Vai jaunajai būs vairāk mugurkaula nekā — piem. Dombrovska valdībai ?
 • Persiks

  Persiks

  Liekat vienreiz miera krievu val.tautibai.un latviesi,skataties pasi uz sevi.mani ieskaitot.iemaciet saviem zimuliem pieklajibas normas,tad skataties uz uz krievu val.sikais latvju 10 gadigais sabidriska trasnporta it ka aizmidzis,pensionars stav,blakus,tad vins nepamostas,vietu nepiedava.tik kaut ka peksni pamostas,kad it ka vajag izkapt .nabaga latvju novardzinata tauta.sodien ieraudziju vienu skolenu grupu,kas parvietojas no a uz z...laikam klases.tada sajuta ,ka nav bijusi briviba.tureti kameras.starp citu,na aga aizskartie latvu tautu bernini tie skaneja.
 • Inese Ramute

  Inese Ramute

  Varbuut Latvijā cilveekam ir tiesiibas iegādāties presi valsts valodā,vai kurā valstī viņam veerstie,lai to nopirktu?
 • Edgars Bremšmits

  Edgars Bremšmits

  Ilgai problēmas,neredzēja avīzi latviešu valodā ko tāpat nepirktu,bet pasūdzēties vajag..Ja nav pieprasijuma tad veikals neņem..priekš kam pēc tam mīnusos norakstīt..ja latviskos nepērk,jēga ņemt?!🤔
  • Valdis Povhs
  • Edgars Bremšmits

   Edgars Bremšmits

   Valdis Povhs Nepērk,tur jau tā lieta un latviešu valodā izdevumi ir dārgāki un nabadzīgāku saturu nekā līdzīgi bet krievu valodā👍
  • Sarmīte Ozoliņa

   Sarmīte Ozoliņa

   Narvesena pārdevēji saka pretējo. labāk pērkot latviešu presi. Toties centrālstacijas tunelī un tirgū esot daudz lētu krievu žurnālu, tos pērkot labi, tas nekas, ka pāris gadu veci.
  • Valdis Povhs

   Valdis Povhs

   Edgars Bremšmits Daugavpili varbūt, bet Vidzeme reti pamanīsi krievu žurnālu
  • trollim

   trollim

   Beidz te troļļot, kremlin! Pilns internets ar troļļiem, kas visādi mēģina radīt iespaidu, ka latvieši to vien grib kā krievu valodu kā valsts valodu, ka Nato nevis mūs sargā no Krievijas, bet ir okupanti, ka latviešiem jārunā visur krieviski, lai krieviem būtu ērti un viņu arī varētu runāt krieviski, utt, utt...
   Pilnīgi jābrīnās, ka kremlini domā, ka latvieši tiem murgiem tiešām tic!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!