Sūdzību dēlis: Veikalā nepieņēma 200 eiro banknoti!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Šodien saskāros ar nepatīkamu sajūtu veikalā “Drogas” (Brīvības ielā 58).”

Veikalā nepieņēma 200 eiro banknoti!
JĀNIS ZVĒRS, TV3 ZIŅAS

“Piegāju pie kases, lai samaksātu par savām precēm, rindas priekšā bija sieviete, kas jau veica maksājumu. Viņas pirkums pārsniedza 5 eiro. Viņa vēlējās norēķināties ar 200 eiro banknoti. Pārdevēja to paņēma un vēlējās iereģistrēt kasē, taču kases sistēma neļāva tik lielu naudas daudzumu reģistrēt, kā rezultātā nevarēja izsniegt atlikumu, jo kase nevērās vaļā.

Pārdevēja bija mācekle, tāpēc sazinājās ar pieredzējušu darbinieku, jautājot, kāpēc tā? Kamēr viņas sazinājās, kliente paņēma savu naudu un aizgāja, bez precēm apmulsusi un neizpratnē.

Pēc tam šī otra pārdevēja pienāca pie kases un māceklei skaidroja: “Mēs nepieņemam tik lielas naudas zīmes. Pieņemam ne lielākas par 100 eiro! Lai kliente vēršas bankā un to samaina pati.”

Vai tā drīkst darīt uzņēmums? Vai paši var noteikt, kādas Latvijas naudas zīmes pieņem un kādas ne?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Ieva.

191 komentārs

191 komentārs

 • Dace Fišmeistere

  Dace Fišmeistere

  Muļķības!!! Pati strādāju veikalā Drogas-kasiere. Ir bijuši vairākkārt klienti ar 200€,nekas tamlīdzīgs nav bijis-apmaksu veica un viss kārtībā. Zinu,ka kolēģei bija 500€,tad gan palūdza klientam mazāku nominālu,kas arī klientam bija.
  • Laura Ozola

   Laura Ozola

   Nu ,ja pērkas pa 5 eiro ,bet maksā ar 200 ,tad varētu būt ,ka kase nepieņem ( jo var arī būt kasieres kļūda ,ka 20 eiro vietā ievada 200. Tas tā ,lai nebūtu kļūmes un baigais iztrūkums) . Noteikt iepērkoties summā 190eiro ,tos 200€ kase pieņemtu.
 • Laura Ozola

  Laura Ozola

  Pirmo reizi dzirdu ,ka kases sistēmā ir iestrādāta noteikta summa,ko drīkst pieņemt. Šādā gadījumā būtu jābūt izliktam paziņojumam ,kādas naudas zīmes nepieņem . Strādāju reiz Drogas tipa veikalā un mums šāda zīme bija izlikta pat pie durvīm ,bet ne jau tāpēc ,ka kase nepieņēma,bet tāpēc ,ka bieži nebija ko izdot . Ja es zināju,ka kasē pietiekama maiņas nauda ,tad drīkstēju un varēju arī tos 200 eiro no klienta pieņemt. Galvenais ,lai spēju ar atlikošo naudu kasē izdot pārējiem klientiem atlikumu līdz dienas beigām.
 • Elīna Anufrijeva

  Elīna Anufrijeva

  Vispār jau visiem veikaliem ir noteikumi, kāda maksimālā summa atrodas kasē. Un tā var būt arī mazāka par 200 Eur, attiecīgi, kasierim tik tiešām var nebūt atlikums. Kā arī var gadīties, ka nesen veikta inkasācija, tādēļ nav atlikuma. Jābūt saprātīgiem un saprotošiem. Ja vien pirkums nav 150 Eur, nedot tādas banknotes...
  • Tas gan

   Tas gan

   Liela iespeja ka kases sistema zin cik liels ir atlikums kase un tadel nelava ievadit tik lielu summu jo nebutu ko atdot
 • Gundega Karlsone
 • Agnese Marija

  Agnese Marija

  Tas nu gan ir absurds, varētu saprast ja kasē nebūtu ko izdot bet vienkārši nepieņemt 200€ banknotes manuprāt ir nepieņemama situācija.
 • Hei!

  Hei!

  Vienkārši šeit nav runa vai pieņem vai nē. Viņi vienkārši nespēj tik lielu summu izmainīt un tas arī ir viss.. nezinu kāpēc šeit tiek veidota drāma.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!