Sūdzību dēlis: Veikalā nepieņēma 200 eiro banknoti!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Šodien saskāros ar nepatīkamu sajūtu veikalā “Drogas” (Brīvības ielā 58).”

Veikalā nepieņēma 200 eiro banknoti!
JĀNIS ZVĒRS, TV3 ZIŅAS

“Piegāju pie kases, lai samaksātu par savām precēm, rindas priekšā bija sieviete, kas jau veica maksājumu. Viņas pirkums pārsniedza 5 eiro. Viņa vēlējās norēķināties ar 200 eiro banknoti. Pārdevēja to paņēma un vēlējās iereģistrēt kasē, taču kases sistēma neļāva tik lielu naudas daudzumu reģistrēt, kā rezultātā nevarēja izsniegt atlikumu, jo kase nevērās vaļā.

Pārdevēja bija mācekle, tāpēc sazinājās ar pieredzējušu darbinieku, jautājot, kāpēc tā? Kamēr viņas sazinājās, kliente paņēma savu naudu un aizgāja, bez precēm apmulsusi un neizpratnē.

Pēc tam šī otra pārdevēja pienāca pie kases un māceklei skaidroja: “Mēs nepieņemam tik lielas naudas zīmes. Pieņemam ne lielākas par 100 eiro! Lai kliente vēršas bankā un to samaina pati.”

Vai tā drīkst darīt uzņēmums? Vai paši var noteikt, kādas Latvijas naudas zīmes pieņem un kādas ne?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Ieva.

191 komentārs

191 komentārs

 • Glorija Grevcova

  Glorija Grevcova

  Vai cik reizes ir bijušas problēmas gan ar simtniekiem gan 500
 • Gatis Urbans

  Gatis Urbans

  Kur ir problēma sākumā noskaidrot vai varēs izdot. Bija gadījums kad pildīju degvielu un makā tikai 500eur banknote. Iegāju noprasīja vai varēs izdot. Bija mazliet jāpagaida bet viss kārtībā. Gan uzpildīties sanāca, gan naudu izmainīt.
 • Ingars Neija

  Ingars Neija

  Sūdzība, sūdzības pēc - jo tā sūdzmanim gribās.

  Nevar īsti saprast - uzmanības trūkums sūdzmanim, vai totāla neizpratne un stulbums par ikdienišķām un loģiskām lietām!
  • Ivars Ivarovič

   Ivars Ivarovič

   Ingars Neija visvairāk man patīk,kad uzraksta cienījamajam "Bez Tabu" par reālu notikumu un manuprāt lieliem pārkāpumiem,viņiem kkā pohuj!
  • Ingars Neija

   Ingars Neija

   Ivars Ivarovič es arī par to bieži esmu šokā, jo ja sākumā centās risināt reālas problēmas tad tagad pārgājuši uz pašsaprotamām sīkām ķildām un muļķīgām neizpratnēm, nevis Valstiska mēroga problēmām. Ir sajūta, ka varas roka uzlikusi ķepu uz čupra un rediģē sižetus...
 • Ilga Krūza

  Ilga Krūza

  Šie varianti arī,kad kāds kaut ko no malas dzirdējis😂😂😂.
  Visdrīzāk situācija bija tāda,ka vnk kasē nebija ,ko izdod un loģiski,ka sistēma neļauj veikt darbību kā tādu.
  Nav dzirdēts,ka nepieņemtu vnk kā faktu-lielākas banknotes par 100,tad būtu jābūt rakstiskam paziņojumam pie kases😂.
 • Inga Vītola-Vītoliņa

  Inga Vītola-Vītoliņa

  No rītiem es saprotu, kad nav ko izdot...bet nesen man nestē/narvesenā.. dienas vidū nebija ko man izdot no 50eur....???? Apgriezos un aizbraucu uz citu.
  • Beāte Laima Tupleja Stjopireva

   Beāte Laima Tupleja Stjopireva

   Inga Vītola-Vītoliņa dažreiz ir arī cilvēkiem ir jāpieļauj doma, ka viņi nav vienīgie ar 50eiro banknotēm. Ir dienas (it īpaši ap datumiem, kad ir alga vai avansi), kad nāk tikai ar lielām banknotēm un veikals nevar saražot maiņas naudu.
  • Inga Vītola-Vītoliņa

   Inga Vītola-Vītoliņa

   Beāte Laima Tupleja Stjopireva nu tāpec jau es vienkārši aizbraucu un nopirku kur ir :)
 • Jana Ozola

  Jana Ozola

  Tur neiet runa par naudas maiņu. Runa iet par to, ka nepieņem tāda lieluma naudas banknoti.
  • Laura Lode
  • Jana Ozola

   Jana Ozola

   Laura Lode tekstā ir rakstīts ka nepieņem lielākas banknotes par 100 EUR
 • Ance Zveja

  Ance Zveja

  Nauda ir nauda, bet - cilvēks ir cilvēks! Kādēļ gan apzināti darīt grūtu tāpat ne super-vieglo pārdevējas dienu? Samaksā ar karti un miers. Ja visu algu izņem vai saņem 200€ banknotēs, bet esi pārsteigts, ka nesamaina uz katra stūra, tad problēma nav nominālā vai pārdevējā 😄
 • Ieva Adamoviča

  Ieva Adamoviča

  Jēkabpilī vienā apavu veikalā vīrs iegādājās apavus par 74.00 eur. Devām 200 eur banknoti un nebija nekādu problēmu. Pieņēma!
 • Kārlis Kokins

  Kārlis Kokins

  Mums veikala bija gadijums ar 500 bija taisita inkasacija un vel nauda uz banku aizsutita nu ka lai samaina ja nu vienigi ar metala naudu
 • Kristīne Malnača

  Kristīne Malnača

  Veikals nav banka un kasierei nav jāskrien mainīt nauda uz tuvējo veikalu 😉
  • Kádam gribéjás pakasíties !

   Kádam gribéjás pakasíties !

   Es domáju ka katrs sheit saprot,ka nevar katram pircéjam izmainít 200 eiro,bet cik saprotu ístá pirceja jau arí samierinájás un saprata un aizgája,vai apmierinata vai né ta jau ir vi'nas daríshana,bet sheit jau traci ce'l rindas ''biedrene'', kas vispár tur netika iejaukta un aizskarta! Ístá naudas ípashniece jau ne par ko nesúdzas,pa'néma naudu un aizgája! Protams, ka darglietu prechu veikalá shádu naudu varbút samainís,bet nu iet Drogás ar 200 eiro banknoti ir ne tikai nepareiza, bet arí nelo'giska rícíba !!Bet nu cilvéks saprata un aizgája,bet ko tás páréjás babenes tai rindá tagad kasás! Lai iet veikalá kur viená pirkumá apgrozas 200 un vairak un maina kaut vai 500.
  • Valdis Povhs
  • Iveta Sirmā

   Iveta Sirmā

   Valdis Povhs Parasti kases aparāts ir kasierei priekšpusē
  • Valdis Povhs
  • Rets Krasilnikovs
  • Helga Ara

   Helga Ara

   Valdis Povhs, pasēdi kasē un tad gribēšu redzēt tādu pašu teikumu! 😉 Kasierim nu nav jāmaina nauda, ar to nodarbojās bankas nevis veikala kasiere. Ja cilvēks norēķinās ar šādu banknoti, tad var palūgt sīkāku naudu ar ko norēķināties par nelielu pirkumu vai bezskaidru norēķinu veikt, bet mainīt naudu veikalā ir stingri aizliegts! 😉
  • Valdis Povhs
  • Helga Ara

   Helga Ara

   Valdis Povhs, ejot uz veikalu, cilvēki rēķinās, ka iet uz veikalu nevis banku. Ja nav mazākas naudas, tad lai dodās mainīt naudu bankā.
  • Valdis Povhs

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!