Sūdzību dēlis: Veikalā nepieņēma 200 eiro banknoti!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Šodien saskāros ar nepatīkamu sajūtu veikalā “Drogas” (Brīvības ielā 58).”

Veikalā nepieņēma 200 eiro banknoti!
JĀNIS ZVĒRS, TV3 ZIŅAS

“Piegāju pie kases, lai samaksātu par savām precēm, rindas priekšā bija sieviete, kas jau veica maksājumu. Viņas pirkums pārsniedza 5 eiro. Viņa vēlējās norēķināties ar 200 eiro banknoti. Pārdevēja to paņēma un vēlējās iereģistrēt kasē, taču kases sistēma neļāva tik lielu naudas daudzumu reģistrēt, kā rezultātā nevarēja izsniegt atlikumu, jo kase nevērās vaļā.

Pārdevēja bija mācekle, tāpēc sazinājās ar pieredzējušu darbinieku, jautājot, kāpēc tā? Kamēr viņas sazinājās, kliente paņēma savu naudu un aizgāja, bez precēm apmulsusi un neizpratnē.

Pēc tam šī otra pārdevēja pienāca pie kases un māceklei skaidroja: “Mēs nepieņemam tik lielas naudas zīmes. Pieņemam ne lielākas par 100 eiro! Lai kliente vēršas bankā un to samaina pati.”

Vai tā drīkst darīt uzņēmums? Vai paši var noteikt, kādas Latvijas naudas zīmes pieņem un kādas ne?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Ieva.

191 komentārs

191 komentārs

 • Andris Spēlītis

  Andris Spēlītis

  Pastāv plāns skaidras naudas likvidēšanai, ja cilvēki ikdienā saskarsies ar problēmām norēķināties ar lielākām naudas zīmēm ,loģiski sāks maksāt ar bankas kartēm.
  • Kariška Kiete

   Kariška Kiete

   Andris Spēlītis kaimiņienei karte par kaut kādiem parādiem bloķēta, var tikai izņemt skaidro naudu no bankomātā, veikalos karte nestrādā, ko tādi cilvēki darīs? tādu domāju ir daudz 😅😅😅
 • Līga Geiba
 • Madara Romanova

  Madara Romanova

  Es kādu laiku atpakaļ strādāju pārtikas veikalā un viens bagātais tētis, tāds turīgs izskatījās , savam sīkajam nāca čupaćupu pa 100ls banknoti pirkt, aiz viņiem vel stāvēja cilvēki un es kā kasiere teica , varbūt vel 500 iedosiet? Bija rīts, tikko veikals vaļā , tad nu bagātais tētis mani nolamāja kā pēdējo mēslu, un teica ka vairs neiepirkšoties šajā veikalā. Žēl ka naudiņas nebija tik daudz kasē varēju atdot 99.80 kapeikās :D
  • Sandis Andersons

   Sandis Andersons

   Madara Romanova Tev vajadzēja to tēti copēt nost vietējais miljonārs
  • Кристиане Тишанова

   Кристиане Тишанова

   Sandis Andersons skops jau tas tētis 😁😂
 • Zane Plēsuma

  Zane Plēsuma

  Diezgan loģiski , ka nepieņem . Priekš tam ir bankomāti un var maksāt ar karti !ir debīli iet uz veikalu , iepirkties pa kapeikām un maksāt ar 200€!!!
  • Zane Plēsuma

   Zane Plēsuma

   Es arī nepieņemtu . Ņemot vērā, ka strādāju vietā, kur mierīgi varētu pieņemt ... bet tad nav normāli
  • Maija Roze
  • Zane Plēsuma

   Zane Plēsuma

   Maija Roze laikam neesi strādājusi nekad šādā nozarē... tādēļ tik stulbi komentē
  • Maija Roze
  • Zane Plēsuma

   Zane Plēsuma

   Maija Roze arī lasīt, izrādās ,sveša lieta. 🤷‍♀️🤦🏻‍♀️
  • Imants Rancans

   Imants Rancans

   Zane Plēsuma Debīli ir maksāt ar karti un stutēt svešas valsts bankas.
 • Qwerty

  Qwerty

  Tiem kas aizstav Drogas 200eur laikam kabata tikai algas diena.citiem ta ir normala nauda makā
 • Ugis Abolins
 • Zinaida

  Zinaida

  Nauda ir jāpieņem no pircēja, pircējam bankomāts izsniedza 200euro banknoti, ko darīt pircējm, veikalā nauda ir jāpieņem un klients jaapkalpo, veikala vadībai priekš tam ir galva uz pleciem, kas šo lietu kulturāli izdara, pircējs nedrīkst būt cietējs!
 • Eiro
 • Jolanta Rozenberga
  • Krista Kristīne Jegorova

   Krista Kristīne Jegorova

   Jolanta Rozenberga nu a ko darīt , ka kase vienkārši nepieņem tādu naudas summu. 😆 viņa neļauj tik lielu banknoti paņemt , pat ja tur būs tie 195€
 • Santa Kalnina

  Santa Kalnina

  Nu bet ja nevar izdot, ko lai dara. Atlikumu patur dzeramnaudā?😁

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!