Sūdzību dēlis: Veikalā nepieņēma 200 eiro banknoti!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Šodien saskāros ar nepatīkamu sajūtu veikalā “Drogas” (Brīvības ielā 58).”

Veikalā nepieņēma 200 eiro banknoti!
JĀNIS ZVĒRS, TV3 ZIŅAS

“Piegāju pie kases, lai samaksātu par savām precēm, rindas priekšā bija sieviete, kas jau veica maksājumu. Viņas pirkums pārsniedza 5 eiro. Viņa vēlējās norēķināties ar 200 eiro banknoti. Pārdevēja to paņēma un vēlējās iereģistrēt kasē, taču kases sistēma neļāva tik lielu naudas daudzumu reģistrēt, kā rezultātā nevarēja izsniegt atlikumu, jo kase nevērās vaļā.

Pārdevēja bija mācekle, tāpēc sazinājās ar pieredzējušu darbinieku, jautājot, kāpēc tā? Kamēr viņas sazinājās, kliente paņēma savu naudu un aizgāja, bez precēm apmulsusi un neizpratnē.

Pēc tam šī otra pārdevēja pienāca pie kases un māceklei skaidroja: “Mēs nepieņemam tik lielas naudas zīmes. Pieņemam ne lielākas par 100 eiro! Lai kliente vēršas bankā un to samaina pati.”

Vai tā drīkst darīt uzņēmums? Vai paši var noteikt, kādas Latvijas naudas zīmes pieņem un kādas ne?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Ieva.

191 komentārs

191 komentārs

 • Inga Laidla

  Inga Laidla

  Un ja kasē ir mazāka maiņas naudas summa? Pat ar likumu nevaram ņemt.
 • Viesturs Kalnins
 • Karina Abola

  Karina Abola

  Vai jē, man liekas tā,ka aiz gara laika vienalga kaut kāds kašķis jāatrod! Nauda ir nauda,man vina ir un es maksāju kāda nu man ir,bet kasueris domā kā ar to tikt galā talkā saucot kaut Simsalabimu!😁Bet nu sūdzeties un lamāties,tas nu jau gan nav forsi! Cikveki vispar pedeja laika runā savā starpā??? Vai tikai aprunā??
 • Linda Belinda
 • Sandis Andersons

  Sandis Andersons

  Bez tabu nekad nav pieminēts kad valdībā zog.zog un zog to viņi nedrīkst stāstīt un rādit.
 • Valentina Sceglova

  Valentina Sceglova

  Milie cilveki!Ja jums ir daudz naudas,tad meginiet to turet karte un jums bus vienkarsi norekinaties un nebus lieku reizi jastreso ....ari veikalam nebus problemu...🤣🤣🤣
  • Maruta Āboliņa

   Maruta Āboliņa

   Valentina Sceglova aga un no rīta var sagaidīt pārsteigumu, ka jūsu banka slēgta un pie naudiņas varbūt tiksiet pēc nedēļas....
  • Valentina Sceglova

   Valentina Sceglova

   Es domaju,ka tik traki nav,bet ieperkoties ar tik lielu banknoti,kad nepieciesams 5 euro,jarekinas ar neertibam!!!☺️Ta ir mazos veikalos vai agri no rita,kasei ir noteikts limints,piem 20.-euro un adekvati cilveki to saprot!!!☺️
  • Maruta Āboliņa

   Maruta Āboliņa

   Valentina Sceglova Tā ir. Es savu naudiņu turēju kartē, lai ērtāk man un tirdzniecības iestādei. Vakar iepirkos, viss normāli, šorīt no rīta banka likvidēta un es bez naudiņas... Nu un kā lai domā par kāda ērtībām???
 • Arturs Es Es

  Arturs Es Es

  Lai būtu,, īsts,, Latvietis, vismaz, reizi japasūdzas Bez Tabu! 😁😁😁
 • William Leason
 • ...

  ...

  Vispār, veikals nav nekāds apmaiņas punkts.
  Banka vai bankomāta opcija - izdot mazos nominālos
  Pati strādāju veikalā, un riebjas, ka pircēji uzskata, ka tas ir mūsu obligātais pienākums viņiem mainīt naudu.
 • GatisF

  GatisF

  Tādas naudas summas var uzlikt uz konta un norēķināties ar karti,kas pietam ir drošāk...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!