Sūdzību dēlis: Veikala maisiņi pārāk ātri saplīst!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Vēlējos sūdzēties par veikala “Lats” maisiņiem!”

Veikala maisiņi pārāk ātri saplīst!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

‘Tātad, man veikalā kasiere iedeva maisiņu, bet tas ātri saplīsa. Es nesaprotu, kādā veidā tik ātri var saplīst maisiņš? Gribu saprast, kāpēc maisiņi ir tik viegli saplēšami!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Kaspars.

37 komentāri

37 komentāri

 • Anda Švilpa
 • :-)

  :-)

  Balto cilvēku problēma!!! Varēja vēl uzrakstīt, ka 50 eiro banknotes pārāk lielas, nelien makā!
  • īpaši stulbs

   īpaši stulbs

   jā es tāpēc to kas paliek ārā nogriežu ar šķērēm un viss labi,naudai galvenais jābūt līdz 50% veselai lai to apmainītu bankā pret jaunu
 • Roberts Graumanis
 • Martins Kuks
  • Gunta Brikmane

   Gunta Brikmane

   Martins Kuks Varbūt pieprasīt, lai valdība izsniedz?😂 Tā tagad pierasts.
 • Dinija Bogdanova

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!