Sūdzību dēlis: Veikala maisiņi pārāk ātri saplīst!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Vēlējos sūdzēties par veikala “Lats” maisiņiem!”

Veikala maisiņi pārāk ātri saplīst!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

‘Tātad, man veikalā kasiere iedeva maisiņu, bet tas ātri saplīsa. Es nesaprotu, kādā veidā tik ātri var saplīst maisiņš? Gribu saprast, kāpēc maisiņi ir tik viegli saplēšami!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Kaspars.

38 komentāri

38 komentāri

 • Vadzis

  Vadzis

  Es ņemu "kubas" lielo linu maisu(apm 60kg. var sakrāmēt),tas nekad nav saplīsis. Salādēju pirkumu metu uz pleca un kātoju mājās,mēnesim pietiek un viss drošībā!
 • pindaka

  pindaka

  Kolosāli, ka ātri plīst! Iegādāsies Kaspars beidzot normālu daudzreiz lietojamu ķeseli un beigs piesārņot dabu.
 • Valters Redmers
 • Kristīne Apsalone

  Kristīne Apsalone

  Man bija viena tāda situācija 🤣Mājās domāju ka pele ieviesās un kā vakars tā istabā sadzirdu maisiņu čaurkstienu🤣Tā pagāja pāris dienas ka domāju pele🤣🤣🤣Tad piegāju pie skapja un ielīdu vienā plauktā kurā tiešām sen nebiju pieskārusies🤣🤣Kad pieskāros un maisiņs izšķīda drumstaliņās sīkās😁Tātad tie ir draudzīgi dabai👍Un ja jums tādī trāpās nepārdzīvojat😀Tas ir labi 😀Un es personīgi nepārdzīvoju,jo tagad zinu ka maisiņi no vecuma plīst👍👍👍
  • Kristīne Apsalone

   Kristīne Apsalone

   Ja nevēlaties lai plīst šujat paši vai arī nopērkat drēbju maisiņus👍
 • Kristīne Apsalone
 • Mārtiņš Zvirbulis

  Mārtiņš Zvirbulis

  Traki...man arī vienreiz maisiņš saplīsa. Joprojām izjūtu dziļas trauksmes lēkmes, nerunājot nemaz par bezmiegu...Tiesvedība arī ilgst jau gadiem! 🤭🤣
 • Ungure Evita
 • Māris Mičuls

  Māris Mičuls

  Jānis Freibergs labi ka Celifāna Maisiņš Tikai parplīsa😅
  • Jānis Freibergs

   Jānis Freibergs

   Māris Mičuls 🤣🤣🤣🤣🤣 par to ar var pasūdzēties
 • Linda Krievāne
  • ilze

   ilze

   kur ta tu izkāpsi lol?uz mēnesi vai marsu?wtf es nevaru šitā sasmīdināt ....
 • īpaši stulbs

  īpaši stulbs

  Nez man vienmēr līdzi pašam sava kule,tā ir laba un neplīst

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!