Sūdzību dēlis: Veikalā ignorē divu metru distanci!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Iepirkos Juglas centra “Rimi” veikalā. Tur klaji tiek ignorēta divu metru distances ievērošana, jo vienlaikus strādā divas kases un, norēķinoties par pirkumu, tur cilvēki gandrīz saskaras ar mugurām.”

Veikalā ignorē divu metru distanci!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Uz maniem iebildumiem kasiere nereaģēja, es vaicāju, kāpēc nevar strādāt pirmā, trešā un piektā kase, tad nebūtu šīs problēmas,” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Sandra.

31 komentārs

31 komentārs

 • Vilnis Ampers

  Vilnis Ampers

  Nez vai ir kaut kur Latvijā veikals kurā tiek ievērota 2m distance? 😂
 • Raivo Dombrovskis

  Raivo Dombrovskis

  Cik ātri cilvēkiem var izskalot smadzenes. Patiesi žēl.
 • Kristine Naumova

  Kristine Naumova

  nesaprotu kada jēga bija taisit brivdienas ciet apgerbu veikalus u.c tagad tie tik vālē pa veikaliem!!!!😒
 • Kristine Naumova

  Kristine Naumova

  Ir jāseź mājās!un par tam distancem! Ludzu ieverojiet vismazs kasieru dēļ! Jo kasieri dabuj no vadibas ka netiek ieverota!
 • Sanda Sture

  Sanda Sture

  Smiltenē ar lielajā topā nav ne distances ne roku dezinfekcijas līdzekļa veikala apmeklētājiem. Diemžēl...
 • Nu bet

  Nu bet

  Jēkabpilī ir tas pats čupās un purns purnā visi lien. Visiem viss pie āānuSa.
 • Mārīte Jekabsone

  Mārīte Jekabsone

  Nekas.Uzvarēsim vīrusu un kļūsim labsirdīgāki.Par tālu mēs esam aizgājuši ar to ļaunumu un skaudību.Cilvēki!Kļūstiet labsirdīgāki un saprotošāki.
  • Vizma Irgensone

   Vizma Irgensone

   Mārīte Jekabsone
   Naivi cerēt, ka cilvēki kļūs labāki.Palasot FB, tā vien šķiet ,ka zombiji pamodušies.....
  • Gvido Ruško
 • Lili Kaķis

  Lili Kaķis

  Sū** ar tiem metriem! Dammē roku dezinfektorā marinētu gurķu rosoliņš saliets! Un info dāma grūž sejā kaut kādu bačoku, lai es ostot kas tur saliets (bačokā bija spirts), bet es taču zinu, ko es 2 minūtes atpakaļ saostīju... 🤦🏼‍♀️ Skaidrs ir viens - rosoliņš izglābs pasauli! Ne velti tik daudzus no pohām izglābis... 😂
  • Sandra Skalberga

   Sandra Skalberga

   Lili Kaķis Maxsima Dzelzavas ielà 6 pie ieejas,kur skapìşi somam ari dezinfektors pielikts,nu 100%kañdźa😊😊😊
  • Lili Kaķis

   Lili Kaķis

   Sandra Skalberga es labāk kandžu izvēlētos... No marinādes rokas dedzināja un tualetē kā par nelaimi dezinfekcija bija. 😂
  • Bbb

   Bbb

   B***,šitik labi šizisku komentāru vēl nebiju dzirdējusi😁Malacis,iztēle laba,realitatē-tā arī ir,ja tā māksinieciski domājam🤗 citviet zog to atšķaidīto gurķu sulu, un visir.. nu nav robežu cikvēkam pērtiķim izejot ielās
 • Gvido Tralla

  Gvido Tralla

  Da varat beigt vnreiz savu tizlo paniku. Dzivojuet normali ka pieklajas.
 • Arita Rulle

  Arita Rulle

  Ir viena daļa kas ievero un cenšas to darīt. Un ir citi,kā piemēram viena daļa pensionāri,kam svarīgāk ielīzt rindā pa vidu,lai paklačotos ar citu nesatiktu cilvēku vai paskatīties vai viņam desa vitrīnā vēl paliks.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!