Sūdzību dēlis: Veikala darbiniekiem jānēsā vienreizlietojamā maska astoņas stundas!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

Ŗakstu sava tuvinieka vārdā, kurš ir veikala “Maxima” darbinieks. Zināmu apstākļu dēļ, visiem veikala darbiniekiem ir jānēsā aizsargmaskas. Veikala vadība tās ir nodrošinājusi, bet darbinieki ir spiesti valkāt vienreizlietojamo masku astoņu garumā!”

Veikala darbiniekiem jānēsā vienreizlietojamā maska astoņas stundas!

“Pēc reģionālās direktores vārdiem, tas ir pieļaujams, jo maskas ir ražotas, vadoties pēc speciālām tehnoloģijām. Gribētu vēlreiz uzsvērt, ka izsniegtās maskas ir vienreizlietojamās un, cik zināms, ir derīgas lietošanai divas līdz četras stundas!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Artūrs.

34 komentāri

34 komentāri

 • Anna

  Anna

  Ieejot 18.novembra rītā, plkst.9:05 Rimi veikalā Jelgavā Vivo centrā masku redzēju tikai vienam darbiniekam. Pārējiem vai nu tās nebija, vai arī bija, tikai deguns netika apklāts. Nožēlojami, ka šādā veidā Rimi darbinieki vēlas vīrusu valstī izplatīt un darboties pret saviem klientiem. Vai tiešām viņi nezin kā jāvalkā maskas, vai tā ir kāda īpaša necieņas izrādīšanas akcija pret apkārtējiem?
 • Irida Aleksejeva

  Irida Aleksejeva

  Tikai nevajaga Maksima darbinieki staiga ari ar auduma maskam.
 • Ggg

  Ggg

  Neviens ar nedomā par to ka grūtniecēm ir grūti ar maskām un viņas liekot maskas smace to mazo dveseliti. Kā arī asmitikiem nevar maskas likt viņiem ar grūti elpot. Valdība vispār kādreiz loģiski ir domājuši ko viņi cilvēkiem nodara.
  • Neirs

   Neirs

   Man astma un lieku masku. Nav nekādu problēmu. Ja nezini, tad nepļūtuj!!!
  • Pīpēšana

   Pīpēšana

   Alko un liekais svars tiešām !!! Smacē, bet ne maska. Nevaig glupības gvelzt!!! Tavas glupās smadzenes tevi snacē!!! Tas gan taisnība!!!
 • Solventa Tress

  Solventa Tress

  8 stundas vel ir maz, ir darbinieki kuri 14h vienā maskā spiesti stradat.
  • misa

   misa

   Vajag iet strādāt uz tirgu,tur gandrīz neviens tirgonis masku nelieto.Šodien noskatījos - pašķauda uz biezpienu,paurbina degunu un parušinās pa riekstiem,paklepo uz sveramajām garšvielām - un tik tirgo tālāk.
 • Čiv

  Čiv

  Nekas nenotiktu ka pilnīgi visi būtu ciet. Arī rimi. Elvi? Max. Visi ciet
 • Čiv
 • Čiv
 • Gita

  Gita

  Es strādaju Maximā un tur neviens neliek staigāt ar vienu masku 8 stundas nevajag pārspīlet maini kaut pēc četrām.
 • Ulla

  Ulla

  Staigājam maskās, bet cipari aug. Protams, ka neviens no maniem paziņām maskas nemaina (nav nevienam ministru alga, bet nožēlojamas kapeikas), un saslimst ar visām maskām, es netaisos likt uz deguna un mocīties ar elpas trūkumu, man veģetatīvā distonija
  • Vegeta jāārstē

   Vegeta jāārstē

   Pie psihiatra. Un maska psihiskām kaitēm netraucē. Luņiem luņu problēmas!!!
  • Anna

   Anna

   Ja jums ir veģitatīvā distonija, tad lūdzu neejiet sabiedriskās vietās! Neesiet slepkava!!!
 • Ja ja

  Ja ja

  Tad kad starpība ja tev ar to dūdu būs ja saslimst tad tu arī saslimsi vari to masku kaut uz pakaļas vilkt

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!