Sūdzību dēlis: Veikala darbiniekiem jānēsā vienreizlietojamā maska astoņas stundas!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

34 komentāri
Veikala darbiniekiem jānēsā vienreizlietojamā maska astoņas stundas!

Ŗakstu sava tuvinieka vārdā, kurš ir veikala “Maxima” darbinieks. Zināmu apstākļu dēļ, visiem veikala darbiniekiem ir jānēsā aizsargmaskas. Veikala vadība tās ir nodrošinājusi, bet darbinieki ir spiesti valkāt vienreizlietojamo masku astoņu garumā!”

“Pēc reģionālās direktores vārdiem, tas ir pieļaujams, jo maskas ir ražotas, vadoties pēc speciālām tehnoloģijām. Gribētu vēlreiz uzsvērt, ka izsniegtās maskas ir vienreizlietojamās un, cik zināms, ir derīgas lietošanai divas līdz četras stundas!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Artūrs.