Sūdzību dēlis: Veikalā bloķēta evakuācijas izeja!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“”T/C “Akropole” veikalā “Sportdirect” ir pilnīgi bloķēta evakuācijas izeja,” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Alberts.

Veikalā bloķēta evakuācijas izeja!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO
4 komentāri

4 komentāri

 • Ivars Sostaks

  Ivars Sostaks

  veikala taja bridi bija evakuacija???????????????? driz saks sudzeties ka majas tualetes papirs beidzas... bet izskatas ka jau ir beidzies!!!!!!!!!! Jo jasudzas visur kur vien var! Nav nevienas dienas , kad kads neieliktu kaut kadu sudzibu par patiesam stulbam lietam. cilveki nesavac aiz saviem suniem fekalijas, aiz berniem izmestus konfeksu papirus, jo tas nav macits, bet sudzeties gan Latviesi mak
 • Jurec Jurec Inžektors

  Jurec Jurec Inžektors

  Stulbie sūdzambībeles...iet uz veikalu un meklē kur piesieties...es eju uz veikalu nopirkt pārtiku un eju mājās.
  • Jautrite Krumina

   Jautrite Krumina

   Jurec Jurec Inžektors tagad jau citu neko nemāk ka tik ko riebīgu ielikt faceboka drīz arī tie sudzetaji liks ka ēduši gaisu pārtiku ārā d... Tumsu su... Kaut kāds stulbums
 • Andrzej Nemberg

  Andrzej Nemberg

  Ja tu vēlies, lai tev šajā valstī vairs nekas nebendē nervus un nedod kārtējo iemeslu, ar drebošām rokām un putām uz lūpām, sūdzēties par visu BezTabu, tad še tev risinājums - EVAKUĒJIES izmantojot lidostu "RĪGA", šī izeja vienmēr ir vaļā. ✌😉

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!