Sūdzību dēlis: Vecmīlgrāvī iedzīvotāji bīda atkritumu konteinerus, kā pašiem ienāk prātā

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

1 komentārs
Vecmīlgrāvī iedzīvotāji bīda atkritumu konteinerus, kā pašiem ienāk prātā

“Sveiki! Vēršos ar atkritumu apsaimniekošanas problēmu Rīgā, Vecmīlgrāvja dzīvojamo ēku iekšpagalmos. Šoreiz precīzāk par Sniega lielas visu 3 korpusu iekšpagalmu. Šeit regulāri valda nepievilcīga nekārtība. Pirms 3 gadiem, uz apkārt esošajām ēkām bija paredzēti 3 atkritumu konteineri (tiem paredzētā, speciāli izbūvētā vietā – attēlā kreisajā pusē). Jau tad tie regulāri bija pārpildīti. Šo 3 gadu laikā, iedzīvotāji paši pārvietojuši konteinerus sev ērtākās vietās (attēlots 2.attēlā – kartē. Ar sarkanu krāsu pārvietotie konteineri, zaļu– to paredzētā vieta), tādā veidā radot ne tikai apgrūtinājumus atkritumu izvedējiem, bet arī samazinot autostāvvietu skaitu teritorijā. Šobrīd atkritumiem paredzētajā vietā atrodas viens konteineris, toties iepretim– vietā, kas provizoriski paredzēta saimniecības atkritumiem, tiek novietoti arī sadzīves atkritumi. Tos regulāri neizvāc un putni, kā arī bezpajumtnieki tos izvanda – rodas nekārtība,” raksta Bez Tabu skatītāja.

“Jāmin, ka pagalma sētnieki regulāri cenšas zonu sakārtot. Bet vai tiešām nav iespējams ieviest kārtību esošajā bardakā? Var teikt ka dzīvoju dzīvoklī ar tiešu skatu uz atkritumu vietu, un vairs nespēju noskatīties uz esošo situāciju. Interesanti, ka starp visām trim dzīvojamām mājām valda tāds kā netiešais konflikts – atkritumu tvertnes regulāri pārbīdot tuvāk savam ikdienas maršrutam. Kas īsti notiek ar atkritumu apsainmiekošanu Rīgā un vai šī zona kādreiz tiks sakārtota? Paldies, ceru ka spēsiet rast risinājumu!”