Sūdzību dēlis: Valsts policijas dienesta viesnīcā ir pelējums un neciešama smaka!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

17 komentāri
Valsts policijas dienesta viesnīcā ir pelējums un neciešama smaka!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Valsts policijas dienesta viesnīcas, Rīgā, Ezermalas ielā 8a, otrā stāva vīriešu dušas telpa ir ļoti lielā pelējumā, ieejot tajā var just smaku!”

“Sūdzoties dienesta viesnīcas pārzinim Edgaram Plasam, sūdzības tika pieņemtas un jau divu mēnešu garumā nekas netiek darīts, pelējums tāpat atrodas tur, kā arī dušas telpā aizvelkamie aizkari ir vienā pelējumā. Vēl dušas telpu var saskatīt no ārpuses, visu, kas tur notiek, nav nekāda matētā plēve.

Ieejot vīriešu tualetē, ir neizturama smaka, divus mēnešus vīriešu pisuāri nedarbojas. Pirms divām nedēļām beidzot tika sataisītas lampas, tās nedarbojās visu septembri, ejot un jautājot E. Plasam, lai tās tiktu salabotas, atbilde bija šāda – kāpēc jūsu telefoniem ir zibspuldzes, izmantojiet tās, darīt man nav ko”.

Otrā stāva virtuvē nav sanitāru apstākļu, ledusskapji smird, viss ir netīrs un nekopts, dažas plītis nemaz nestrādā. Dažreiz likās, ka no nosūcējiem tauki tek lejā uz ēdieniem, kurus visi otrā stāva kopmītņu iedzīvotāji gatavo. Izlietne nestrādā, apakšā izlietnei ir novietots spainis, kurš visu laiku ir piepildīts ar smirdīgu ūdeni.

Gaitenī nav pietiekama apgaismojuma, sajūta, ka ietu pa tumsu, uzskatu, ka tas bojā manu redzi, tāpat kā istabiņā darbojas tikai divas lampas no četrām, pajautājot, lai tās sataisītu, atbilde netiek saņemta un nekas netiek darīts jau divus mēnešus. Visi dzīvojam ar vienu strādājošu lampu, jo spuldzes no savas kabatas mēs netaisāmies pirkt.

Apkopēja nav adekvāta, daudziem no dienesta viesnīcas iedzīvotājiem ir bail no viņas. Uzzinājām, ka apkopēja ir nonākusi policijas redzeslokā un bijusi Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centrā ar garīgās veselības traucējumiem. Dežuranti pēc 23.00 iet un traucē man miegu, pārbaudot istabiņas, jūtos neizgulējies, jo mans miegs ir saraustīts.

E. Plass komunicē ar mums rupji un zākājas par policijas darbiniekiem, dažreiz jūtos emocionāli aizskarts, tāpat kā pārējie dienesta viesnīcā dzīvojošie.  Ir iesniegts iesniegums arī Veselības inspekcijai!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta students.

Aktuālie Bez Tabu sižeti

"Jau trīsreiz mēneša laikā!" Nepiestājot pieturā, autobusu šoferi vairākkārt atstājuši bērnu šosejas malā

"Jūs nopietni?!" Māmiņām ar zīdaiņiem un maziem bērniem liedz iepirkties lielveikalos

"Viņam seko bērni, glābiet viņus, kamēr var!" "TikTok" aktīvists stāsta par netiklībām ar bērniem un bez mitas lamājas

Dūru vicināšana un kliegšana jeb cīņa par apsaimniekotāju Rīgas "Ķīnas mūrī"

"Jāuzmanās, uzticot bērnus tādām skolām." Vakcīnskeptiķu skolā bez licences sola "saudzīgu vidi" bez Covid-19 ierobežojumiem

"Ar tādu mašīnu nav problēmu pārsniegt ātrumu arī vecmammai." CSDD tehniskās apskates darbinieks traucas ar 168 km/h

Bijusī īrniece šokā, saņemot paziņojumu no tiesas, ka viņai ir sens parāds namīpašniekam

"Tur viss ir pretīgi! Gribam atpakaļ naudu!" Četri indieši Rīgā "iegrābjas" ar dzīvokļa īri

Dziedātāja Olga Rajecka sašutusi: Maksāju par trim fāzēm, bet saņemu vienu!

Rīdzinieki pikti, jo nav apkures un sākuši pelēt pat vasarā nomainītie logi!

"Balkoni nenogāzīsies?" Olainē apšauba mājas renovācijas projektu

"Ja atkal notiks avārija, atkal taisni upē?" Tilts jau gadu bez barjerām, bīstamība uz Bauskas šosejas