Sūdzību dēlis: “Valmieras namsaimnieks” staigā pa dzīvokļiem, lai pārbaudītu skaitītāju rādījumus!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Vai Valmieras pilsētas pašvaldības uzņēmumam SIA “Valmieras namsaimnieks” nav jāievēro valstī noteiktā ārkārtas situācija Covid-19 pandēmijas dēļ?”

“Valmieras namsaimnieks” staigā pa dzīvokļiem, lai pārbaudītu skaitītāju rādījumus!
PIXABAY

“Vai viņu darbinieki var staigāt pa dzīvokļiem un pārbaudīt skaitītāju rādījumus? Kur noteiktā 2 metru distance? Ja arī darbinieks lieto masku un cimdus, tad diez vai tos maina pirms katra dzīvokļa! Vai Valmierā par maz Covid-19 slimnieku?” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Ilze.

7 komentāri

7 komentāri

 • Sofija

  Sofija

  Tā vajadzētu Rīgas NP darīt, tad redzētu kas nepareizi nodod skaitītāju rādījumus un nebūtu jāmaksā godīgiem cilvēkiem skaitītāju radījumu starpība katru mēnesi
 • Kristīne
 • Kate Kode

  Kate Kode

  Likums ir likums. Pa cik dzīvoļiem iepriekš novazājās? Arī slimiem...
 • Hm

  Hm

  Vai sūdzību autorei ir bail no tā, ka viņa iespējams ir krāpniece, kas nemaksā par elektrību atbilstoši rādījumiem, bet nodod mazāku?
  • Panna

   Panna

   Viedais skaitītajs ar centrālu nolasīšanu maksā ap 20€ .... Bet vajag nodarbināt mazāk attīstītos radiniekus treknos darbos pat valmierās
 • Rūdolfs Petrovskis
 • Kristīne

  Kristīne

  Varētu padomāt, ka skaitītājus pārbauda pusstundu...pie mums arī bija, labi, ja minūti bija iekšā, pierakstīja rādījumus, pārbaudīja, vai viss ok un viss! Veikalā stāvot rindā distance krietni mazāka un ilgāka iespējama saskare ar potenciālajiem kovidniekiem. Nevajag taču pārspīlēt, dzīve turpinās, kam lemts saslimt, saslims arī ne no skaitītāju pārbaudīšanas dzīvoklī.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!