Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

3 komentāri
Valmierā pēc plkst. 22.00 iznācām no picērijas, bet pazemes stāvlaukums bija aizslēgts ar žalūzijām! Kas ar auto?

“Sveicināti. Valmierā lielajā “Maxima” biju “Čili” picērijā paēst ap plkst. 21.00! Augšas stāvlaukums bija pilns, līdz ar to nobraucu pazemes stāvlaukumā. Bet, kad pēc plkst. 22.00 iznācām no vakariņām, pazemes stāvlaukums bija aizslēgts ar žalūzijām. Jautāju viesmīlei, kā pēc auto tikt? Atbildēja: rītdien. Ka tā neesot pirmā reize. Vai grūti uzlikt laiku, līdz cikiem vaļā?! Murgs. Tā nācās mājās braukt ar taksometru.”

Iesūtīja: Armands

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

  • Sauljuks
    +9 +8 -1

    Sauljuks

    Maximai ir arī japadomā pa klientiem. Ja reiz tur ir picērija, tad arī stāvlaukumam būtu jābūt vaļā, vai ne tā. Ka nekā vienās telpās jau vien atrodas. Tai pat laikā maxima varēja paziņot ka slēdzas ciet un ka tur atrodas tāda un tāda mašīna...tā ir necieņas izrādīšana. Mazums cilvēks ir bījis no citas pilsētas un ka ta lai viņš tiek savā gala punktā

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl