Sūdzību dēlis: Valkas mērs par iedzīvotājiem vispār nedomā! Pilsēta izmirst!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Valkas mērs sūdzas, ka pilsētai maz naudas! Vai tiešām tik mazai pilsētai ar tik maz iedzīvotājiem ir jābūt trīs domes ēkām? Katrā kabinetā pa trīs cilvēkiem.”

Valkas mērs par iedzīvotājiem vispār nedomā! Pilsēta izmirst!

“Kā arī katram priekšniekam ir domes mašīna. Kur ir taupība? Par iedzīvotājiem mērs vispār nedomā. Ziemā apkure Valkā ir zelta vērtībā. Parastiem strādniekiem ir minimālas algas, bet domes darbiniekiem ir satriecoši labas algas. Tikai par ko?

Attīstības Valkā vispār nav. Pusaudžiem par trenažieru zāli ir jāmaksā. Slimnīcas Valkā nav, poliklīnika ir uz izmirstības robežas! Bankas Valkā nav! Valka vienkārši izmirst!” ziņo Ruta.

35 komentāri

35 komentāri

 • Es

  Es

  Manuprāt, piekrītu lai mazāk brauc savos ceļojumos un lai mazāk taisa savus alus svētkus,tad arī nauda atradīsies.Lai arī nodrošina normālas labierīcības Valkā.Un sataisa ceļus Valkas novados.Ja blakus nebūtu Valga-Igauņi, tad Valka vispār izmirusi būtu.
 • Juris
 • hmm

  hmm

  nav nekadas kartibas valka cik reizes biju dome vaicat par dome dzivokli nebija rezultata. blakus novados daudzbernu gimenem ir noteikumi kad dzivokli pieskir atrak uz ko Valkas dome man atbildeja " tas ka tev ir tris berni nedod tev nekadas prieksrocibas". ka ari rakstot pasam V.A.Krauklim par so lietu nebija nekadas atbildes pat uz telefona zvaniem neatbildeja.
 • Labs
 • Kristians Barons
 • Ilze
 • Mērs

  Mērs

  Visi, kas Čīkst, ka mūsu Vents ir slikts, lūdzu dodieties pie Laganovskas kundzes uzprasīt cik ļoti viņa ir darījusi Valkas labā? Kur viņa reprezentēja pilsētu?
 • Bee

  Bee

  Nezinu gan, jau sen nedzīvoju Valkā, bet ik pa laikam apciemoju. Tik sakopta pilsēta, manuprāt, nekad nav bijusi. Mēru nevar vainot valsts neizdarībā, ne viss ir no mēra puses ietekmējams. Cik zinu Ventu, labāku mēru Valka pat nevarētu vēlēties. Bail pat padomāt, ja kāds cits būtu pie varas...
 • Daniels.

  Daniels.

  Mazàk atbalstīs nejēdzīgu basketbola klubu BC Valka Valga , kur nav neviena Valcēnieša un pat no Valkas novada (spēlētāja) mazāk atbalstīs un rīkos ļoti dārgus un nejēdzīgus kultūras pasākumus , mazāk sāk bāzt kabatā (tik pa ceļojumiem vien dzīvo). Janvārī pieņēma budžetu Valkas dome , un vispār ne cik naudas praktiski nav pilsētas attīstībai , tā tiek nelietderīgi gāzta kultūrā un basketbolā (viņa mīļākais sporta veids) ,nevis cilvēku vajadzībām. Cilvēki masveidā deklarējās un pārvācās dzīvot uz Valgu (Igauniju) dēļ visas šīs nejēdzīgās padarīšanas , Valgā katru darba dienu nonāk 2 - 5 iesniegumi par deklaraciju Igaunijas pusē.
  • Dace
   • S

    S

    Dace, kāds kino? :D Pat tā Valkā nav
   • Dace

    Dace

    Kultūras namā tikai filmas demonstrē. Ā, varbūt tas vairs nav kultūras nams. Pārtaisīts par kino? Neesmu sen bijis.
  • Valcēniete

   Valcēniete

   Ox ox sportu lai atbalsta bet kamdēl dažās pilsētās pensionāri var braukt par brīvu.bet Valkā pilsētas autobusā to nevar,lai.dome par to sirsnīgi piedomā,jo jau.daārziņus nems nost lai var vismaz.nodrošināt pensionāriem bezmaksas. braukšanas.nokārtot,jo daudziem arī ārsts ir.centrā un. pens.arī cenšāsapmeklēt kultūras pasaKumus
 • Lili

  Lili

  Man Valkā dzīvo radi un šī pilsētiņa man tik ļoti patīk! Sakopta, kultūras, sporta dzīvē viss notiek! Valkas ģimnāzija, pasākumi bērniem un skolēniem. Pilsētas mērs piedalās visos pasākumos. Kur feinie robežtirgi, kad Valkas un Valgas mēri kopīgi dzied. Krauklim prātā neienāktu likvidēt bankas un slimnīcu. Tā valsts tādu dīvainu rūpi par novadiem tur....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!