Sūdzību dēlis: Valkas mērs par iedzīvotājiem vispār nedomā! Pilsēta izmirst!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

35 komentāri
Valkas mērs par iedzīvotājiem vispār nedomā! Pilsēta izmirst!

“Valkas mērs sūdzas, ka pilsētai maz naudas! Vai tiešām tik mazai pilsētai ar tik maz iedzīvotājiem ir jābūt trīs domes ēkām? Katrā kabinetā pa trīs cilvēkiem.”

“Kā arī katram priekšniekam ir domes mašīna. Kur ir taupība? Par iedzīvotājiem mērs vispār nedomā. Ziemā apkure Valkā ir zelta vērtībā. Parastiem strādniekiem ir minimālas algas, bet domes darbiniekiem ir satriecoši labas algas. Tikai par ko?

Attīstības Valkā vispār nav. Pusaudžiem par trenažieru zāli ir jāmaksā. Slimnīcas Valkā nav, poliklīnika ir uz izmirstības robežas! Bankas Valkā nav! Valka vienkārši izmirst!” ziņo Ruta.

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • :)
 • Skaidrīte

  Skaidrīte

  Tas nu gan nav tiesa, ka Valkas mērs nedomā par iedzīvotājiem un pilsētas attīstību!!! Cilvēki, kuriem viss un visi slikti, vienmēr ir bijuši un būs. Bet ko tad paši ir darījuši, lai uzlabotu situāciju? Es domāju,ka labāks mērs mums nekad vēl nav bijis !!! Tas ,ko mēs gribam,ne vienmēr ir iespējams un atkarīgs no pilsētas galvas. Mēs taču redzam, kāda ir situācija valdībās un valstī kopumā. Tas viss ir cieši saistīts.
 • Andris Latvers

  Andris Latvers

  Tā ir vairāk valsts atbildība, nevis pilsētas, kurai ir ļoti maz instrumentu, lai apstādinātu šo procesu. Neviena pierobežas pilsēta nav vainīga ja soļu attālumā ir cita valsts, kur ekonomika un sociālie apstākļi ir daudz labākā stāvoklī. Valka, tās ir sekas valsts ekonomikas un nodokļu kursam.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl