Sūdzību dēlis: Vajag vai nevajag – šādi “ātro kredītu” tāpat paņemsi!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

7 komentāri
Vajag vai nevajag – šādi “ātro kredītu” tāpat paņemsi!

Raidījumam “Bez Tabu” atnākusi ziņa no skatītājas Dairas, viņa raksta: “Labdien! Rakstu Jums saistībā ar reklāmām. Uz doto brīdi, lai saņemtu reklāmas, ir nepieciešama mana piekrišana, bet, atverot epastu, ātrie aizdevēji sūta viens pēc otra. Es nekad neesmu ņēmusi šādus kredītus, pat neesmu interesējusies par tiem, kā viņiem var būt mana privātā informācija, un vēl bez apstiprinājuma to saņemu.”

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Jautrite
  +8 +6 -2

  Jautrite

  Man ari vini suta uz e-pastu.Jau ir noriebusies.Bazas ta ka utis virsu.
 • Maija
  +4 +4 0

  Maija

  Man arī vienmēr piedāvājumi e-pastā, bet joprojām laimīgi dzīvoju bez kredītiem. Labi tas, ka šādi neiznieko papīru un nav papildus jāmaksā par miskastes izvešanu.:) "Skaisto numuru" piedāvājums arī bija, laikam no tādas pat astoņnieku ķēdes. Uz telefonu nāk dažādi piedāvājumi, bet mani tas nepārsteidz - piedalos akcijās un loterijās, un tur bieži nosacījumos ir punkts par kontaktu izsniegšanu sadarbības partneriem. Tiem savukārt ir sadarbības partneri. . . Nu, pa telefonu nenošaus, nenoindēs un bez paša piekrišanas vismaz pagaidām aizdevumus kontā neieskaita. Un mūsu bezmaksas inboxam tāpat no kaut kādiem līdzekļiem jāpastāv. Pat visos labdarības fondos štata darbinieki algas saņem, īres un elektrību maksā.
 • man
  +4 +2 -2

  man

  vienu dienu atnāca sms uz mobilo ar izvēli par skaistiem telefona numuriem,Tie kas sūtīja viņu numurs ir 29888888.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl