Sūdzību dēlis: ”Vajadzēs nest ar rokām!” Esmu vīlusies veikala “Jysk” attieksmē pret saviem klientiem

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

27 komentāri
”Vajadzēs nest ar rokām!” Esmu vīlusies veikala “Jysk” attieksmē pret saviem klientiem

“Labdien! Esmu vīlusies veikala “Jysk” attieksmē pret saviem klientiem. Iepirkos t/c “Domina” “Jysk” veikalā – iegādājos krēslu, gultas pārvalku un citas sev nepieciešamas lietas. Taču pie kases man paziņoja, ka viņiem neesot lielo maisu.

Pārdevēja vēl pasmējās un pateica: ”Vajadzēs nest ar rokām!” Es braucu ar sabiedrisko transportu, nevis automašīnu!!!

Kāpēc veikals nevar nodrošināt lielus maisus, ja reiz veikalā iespējams iegādāties visdažādākās preces??? Pēc tam pārdevēja piedāvāja iegādāties lielu maisu, kas maksāja 1 eiro.

Pietiekami lielu summu jau biju iztērējusi, taču, ja gribu savus pirkumus nogādāt mājās, atkal ir jāmaksā! Pilnīgi absurda sistēma.”

Iesūtīja: Amanda

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Jānis Alkšers
  +28 +26 -2

  Jānis Alkšers

  Arī maisiņu ražošana maksā. Gribi maisiņu, maksā par to. Ja spēj iztērēt lielu summu pirkumam, tad 1EUR par maisiņu nav liela summa.
  Maisiņi par maksu tikai disciplinēs cilvēkus izvērtēt, vai viņiem "maisiņš vaig" ?
 • KR
  +28 +25 -3

  KR

  Veikalā kad produktus pērkat taču arī maisu pērkat, ja neesat paņēmusi līdzi, apģērbu veikalā Colloseum arī jamaksā par maisiņa iegādi, tāpat arī Drogas veikalā absurds klients nevis veikals. Burvīgu dienu, nākamreiz lūgums iegādāties arī veselo saprātu :)
 • Jēkabs Kaska
  +25 +24 -1

  Jēkabs Kaska

  Lasot šādas sūdzības es reāli gaidu kurš būs pirmais kas uzrakstīs, "Kāpēc man ir tikai divas rokas, ar trim būtu vieglāk", "Kāpēc pastāv gravitācija, bez viņas būtu vieglāk" utt "...un kāpēc neviens nedomā par saviem klientiem, ka bez zemes pievilkšanas spēka un ar trim rokām iepirkumus aiznest būtu vieglāk!"

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl